s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

EverSolo DMP-A6 w Q21

news |
niezdefiniowano - EverSolo DMP-A6 w Q21

Najnowszy odtwarzacz strumieniowy DMP-A6 marki EverSolo wkrótce do nabycia w salonie Q21.

EverSolo to jeszcze niezbyt znany producent, ale jak ciekawy... Ich dwa DAC-i bardzo dobrze przyjęły się wśród użytkowników. EverSolo DMP-A6 to najnowszy streamer w ofercie firmy. Posiada solidną obudowę ze stopu aluminium, a na froncie znajdziemy duży, sześciocalowy i dotykowy ekran LCD, który zapewnia łatwe sterowanie.

W środku z kolei znajdziemy procesor ARM Cortex-A55, 4GB pamięci RAM, a także 32GB pamięci wbudowanej. Jeśli to dla nas za mało, to producent udostępnia nam możliwość zamontowania dysku SSD m.2 NVMe o pojemności do 2 TB.

EverSolo DMP-A6

EverSolo DMP-A6 jest wyposażony w dwa układy Sabre ES9038Q2M do niezależnego dekodowania dźwięku. Dzięki temu cały system jest w pełni zbalansowany i zapewnia bardzo dobry dźwięk.

EverSolo DMP-A6 obsługuje Spotify Connect, Tidal Connect, Apple Music z hi-res direct output, Qobuz, Amazon Music i wiele, wiele więcej. Dochodzi do tego Bluetooth z AptX HD, a także opracowany przez EverSolo silnik audio EOS, który omija restrykcje SRC.

EverSolo DMP-A6

Już pod koniec kwietnia 2023 roku powinien być on dostępny w salonie Q21. Jego cena detaliczna wynosi 3.999 złotych. Link do oferty: https://www.q21.pl/eversolo-dmp-a6-czarny.html

Źródło: informacja prasowa Q21