s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pylon i Naim w Q21

news |
niezdefiniowano - Pylon i Naim w Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na odsłuchy kolumn Pylon Audio w towarzystwie dzielonego systemu brytyjskiej marki Naim.

Naim to brytyjska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości sprzętu audio. Założona została w 1973 roku przez Juliana Vereker'a oraz Boba Wellsa, którzy w tamtych czasach byli zapalonymi muzykami i pasjonatami dźwięku. Firma szybko zyskała uznanie w świecie audiofilskim dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oraz niezwykłej dbałości o estetykę swoich produktów.

Naim słynie z produkcji wzmacniaczy, odtwarzaczy sieciowych, głośników i innych urządzeń audio. Firma zawsze stawiała na jakość dźwięku, ale równie ważny był dla niej estetyka wygląd. Każdy element urządzenia jest starannie zaprojektowany, a materiały użyte do produkcji są najwyższej jakości. Wszystko po to, aby uzyskać doskonałą jakość dźwięku i zachwycić użytkownika nie tylko brzmieniem, ale także wyglądem.

Pylon i Naim w Q21

Dla potwierdzenia wystarczy spojrzeć na powyższe zdjęcia, na których znajdują się m.in. produkty firmy Naim – zasilacz, przedwzmacniacz ze streamerem oraz końcówka mocy. Te trzy produkty są idealnym dopełnieniem dla siebie, a także dla wielu modeli kolumn. Tym razem zestawiliśmy je z dość nieoczywistą podstawą, bo produktami polskiej firmy Pylon Audio z linii Jasper oraz Diamond. Jak to gra razem? Trzeba posłuchać, do czego gorąco namawiamy.

W salonie Q21 możecie odsłuchać nie tylko te modele, ale znacznie więcej. Ekipa salonu jest w stanie zaprezentować Wam niezliczone połączenia, wśród których na pewno znajdziecie coś dla siebie.

INFO www.q21.pl