hi-fi

PIANOCRAFT Z SERII ANNIVERSARY AUDIOPHILE EDITION

news |

PianoCrafty kojarzone się z piękną linią, świetnym wykończeniem i wysokiej jakości brzmieniem. Niedawno rodzina produktów

PianoCrafty kojarzone się z piękną linią, świetnym wykończeniem i wysokiej jakości brzmieniem. Niedawno rodzina produktów PianoCraft powiększyła się o trzy nowe modele: MCR-640 z CD, MCR-840 z DVD oraz MCR-940 z Blu-ray. Seria ta została oznaczona została jako Anniversary Audiophile Edition czyli Jubileuszowa, Audiofilska Edycja.

System Pianocraft składa się ze wzmacniacza, odtwarzacza i dwóch głośników. Jego niewielki rozmiar jest miły dla oka, a dzięki wykorzystaniu autorskich technologii Yamahy oraz czerpiąc z jej bogatych tradycji i doświadczeń w tworzeniu nie tylko sprzętu audio, ale również znakomitych instrumentów muzycznych, dostarcza dźwięk równy, a nawet lepszy niż dużo większe i droższe zestawy. System PianoCraft z DVD lub Blu-ray może być wykorzystany również, jako wyjątkowo mocny system kina domowego, bez dużej ilości plątaniny kabli oraz bez dużych zestawów głośników zabierających miejsce w Twoim domu.

Wszystkie trzy systemy MCR-640, MCR-840 oraz MCR-940 składają się z tego samego wzmacniacza o mocy 2 x 65W, dwóch głośników o eleganckim wykończeniu Piano oraz w zależności od modelu wyposażone są w odtwarzacz CD, DVD lub Blu-ray. Miłośników przenośnych urządzeń audio ucieszy umiejscowiona na panelu górnym stacja dokująca do iPoda oraz możliwość podłączenia odtwarzaczy przenośnych za pomocą złącza USB. Do dyspozycji otrzymujemy również możliwość ustawienia 30 stacji FM. Dla sekcji odtwarzacza oraz wzmacniacza możliwe jest włączenie trybu Pure Direct. Funkcja ta zmusza sygnał audio do omijania zbędnych obwodów pozwalając na skrócenie drogi sygnału od wejścia do wyjścia i jednocześnie poprawiając jakość brzmienia odtwarzanych utworów.

Kolumny głośnikowe to także bardzo silna strona trzech PianoCraftów. Bazując na uhonorowanym tegoroczną nagrodą EISA systemie MCS-1330, wykorzystują one te same autorskie technologie, znakomicie podnoszące jakość muzycznej reprodukcji. Piękne, pokryte lakierem fortepianowym obudowy zostały wyposażone w wysokiej jakości przetworniki. Wiele uwagi poświęcono na konstrukcję obudów, aby ograniczyć do minimum niepożądane wibracje i rezonanse. Rozwiązano ten problem dzięki technologii VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), która opiera się na precyzyjnym rozmieszczeniu w newralgicznych miejscach odpowiednio ukształtowanych drewnianych elementów, które mają za zadanie uczynić całą konstrukcję niezwykle sztywną.
Nowe PianoCrafty są niezwykle starannie zaprojektowane i wykonane. Aluminiowy panel przedni odtwarzaczy oraz wzmacniacza w połączeniu z luksusowym wykończeniem głośników w kolorze białym lub czarnym sprawia, że te niewielkie systemy prezentują się wyjątkowo zgrabnie.
Wzmacniacz i odtwarzacz są dostępne w czarnym i srebrnym kolorze wykończenia.
Głośniki są dostępne w wykończeniach Piano Black i Piano White.

Cena MCR-640 2.499 zł brutto
Cena MCR-840 2.699 zł brutto
Cena MCR-940 3.849 zł brutto

INFO www.audioklan.com.pl