s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Klipsch The Sevens i The Nines

news |
niezdefiniowano - Klipsch The Sevens i The Nines

Klipsch wprowadza do oferty kolejne aktywne monitory z serii Heritage Wireless - The Sevens i The Nines.

Klipsch powiększył serię aktywnych głośników Heritage Wireless o dwa nowe modele: The Nines i The Sevens. Oprócz nowych głośników w skład serii wchodzi także mniejszy model The Fives, który miał swoją premierę w 2020 roku.

The Nines i The Sevens wykonano z luksusowych materiałów, takich jak okleina z prawdziwego drewna i dodano dotykowe przełączniki oraz pokrętła. Kolumny nawiązują do klasycznego dziedzictwa Paula W. Klipscha, ale jednocześnie wykorzystują najnowsze technologie dostępne na rynku.

Głośniki są niezwykle wszechstronne, łatwe w konfiguracji i obsłudze oraz można je podłączyć praktycznie do wszystkiego – w tym do telewizora przez złącze HDMI-ARC. Obejmują one zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, technologię bezprzewodową Bluetooth, cyfrowe optyczne, analogowe RCA, wejścia USB i wyjście subwoofera. Dla większej klarowności i mocy wyjściowej modele The Nines i The Sevens są konstrukcjami typu bi-amp. Ponadto wyposażono je w dekodowanie 192kHz/24-bitowe zapewniające odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości.

Klipsch The Sevens i The Nines

Głośniki oferują mocny i precyzyjny dźwięk z głębokimi niskimi tonami i małymi zniekształceniami. Wbudowana dynamiczna korekcja basów dopasowuje się do fizjologii ucha ludzkiego, zapewniając mocny bas przy dowolnej głośności. Klipsch The Nines i The Sevens są wyposażone w 1-calowe tytanowe głośniki wysokotonowe na tubach Tractrix. Większe pod względem wielkości i mocy, The Nines oferują moc wyjściową 240W i całkowicie nowy 8-calowy kompozytowy głośnik niskotonowy o dużym skoku. Średniej wielkości The Sevens, o maksymalnej mocy 200W, wykorzystują 6,5-calowy głośnik niskotonowy. Głośniki są dostępne w fornirze orzechowym i czarnym.

Klipsch The Sevens i The Nines

Aktywne monitory Klipsch The Nines i The Sevens są kompatybilne z aplikacją Klipsch Connect, dając użytkownikom m.in. dostęp do ustawień korektora, głośności subwoofera, ustawienia basu oraz trybu słuchania w nocy.

Klipsch The Sevens i The Nines

Kolumny trafią do autoryzowanych salonów Klipscha jeszcze w marcu. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 8.499 złotych (The Nines) i 6.999 złotych (The Sevens).

Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi