s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Integra w Q21

news |
niezdefiniowano - Integra w Q21

Jedne z najlepszych amplitunerów kina domowego są już dostępne w ofercie salonu Q21.

Integra jest synonimem wysokiej jakości od 1969 roku, kiedy to kojarzyła się z doskonałymi wzmacniaczami. Trzydzieści lat później, Integra wystartowała jako samodzielna marka dedykowana wschodzącemu rynkowi instalacji domowych.

Obecnie jest marką premium, oferującą bezkompromisowe urządzenia wielokanałowe. Oferta firmy w Polsce składa się z trzech nowoczesnych amplitunerów wielokanałowych.

Model podstawowy Integra DRX 2.4 to 7.2-kanałowy amplituner o mocy dynamicznej 125W/kanał przy 8 omach, gotowy do obsługi ścieżek dźwiękowych DTS:X i Dolby Atmos 3D z wyrafinowanym dźwiękiem.

Model wyższy DRX 3.4 to już 220W/kanał przy 4 omach i 9-kanałowy wzmacniacz. Wspiera systemy Dolby Atmos i DTS: X. Wideo 8K HDR pass through zapewnia przepustowość potrzebną do uzyskania najnowocześniejszych efektów wizualnych i gier. DIRAC Live Room Correction zapewnia wciągające wrażenia przestrzenne z najwyższą wiernością. 9.2-kanałowe wyjścia przedwzmacniacza sprawiają, że DRX-3.4 idealnie nadaje się do aktualizacji istniejącego, oddzielnego systemu do HDMI 2.1, DIRAC Live i Object-Based Surround.

Flagowy model DRX 5.4 to referencyjny dźwięk kinowy Dolby Atmos lub DTS:X przez 7.2.4 kanałowy zestaw głośników dopełniając obraz w jakości 8K HDR.

Już dzisiaj można umawiać się na odsłuchy, prezentacje pełnej gamy amplitunerów Integra w salonie stacjonarnym Q21. Oferta urządzeń dostępna jest pod linkiem: https://www.q21.pl/manufacturer/integra

Źródło: informacja prasowa Q21