s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Denon DCD-1700NE

news |
niezdefiniowano - Denon DCD-1700NE

Denon uzupełnia linię flagowych komponentów o odtwarzacz płyt CD/SACD, który wyposażono w technologię Advanced AL32 Processing Plus.

Nowy odtawarzacz Denon DCD-1700NE dzięki technologii Advanced AL32 Processing Plus i ultraprecyzyjnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym dostarcza z płyt CD i SACD nieskazitelnie czysty i szczegółowy dźwięk wysokiej rozdzielczości.

Advanced AL32 Processing Plus

Najnowsza technologia odtwarzania analogowego kształtu fali, Advanced AL32 Processing Plus, wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, upsampling i rozszerzenie bitów do obsługi dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Odtwarzany dźwięk jest szczegółowy, wolny od zakłóceń, ekspresyjny w dolnym zakresie i doskonale wierny oryginalnemu nagraniu.

Denon DCD-1700NE

Oryginalny napęd dysków Denon

Napęd dysków jest zbudowany w oparciu o wysokiej klasy mechanizm S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid). Nowe, skrócone ścieżki sygnałowe i obwody, które redukują poziom szumów, zostały zoptymalizowane, aby zapobiec niepożądanym zakłóceniom. Hybrydowa konstrukcja S.V.H. zapewnia stabilność napędu dysków, pozwalając na dekodowanie i odczyt sygnału z najwyższą dokładnością. Nisko położony środek ciężkości mechanizmu tłumi drgania eliminując nadmierne wibracje.

Obsługa formatów Hi-Res Audio

Możliwość dekodowania bezstratnych plików Hi-Res Audio ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/192- kHz, a także ścieżek DSD 2,8MHz i 5,6MHz (audiofilski format SACD) pozwala cieszyć się każdą nutą dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

Denon DCD-1700NE

Zegar główny DAC

Wykonany z wyjątkową precyzją zegar główny znajduje się tuż obok przetwornika DAC, który tłumi jitter i zapewnia najwyższą jakość konwersji cyfrowo-analogowej. Dwa zintegrowane oscylatory zegarowe redukują szumy fazowe, z których każdy odpowiada za inną częstotliwość próbkowania (44,1kHz i 48kHz).

Tryb Pure Direct

Tryb Pure Direct zapewnia czysty, szczegółowy i dokładny dźwięk.

Denon DCD-1700NE

Zoptymalizowana ścieżka sygnału

Obwody audio zostały starannie zaprojektowane, aby ścieżki sygnału były jak najkrótsze. Dzięki temu interferencja między lewym i prawym kanałem jest zmniejszona, a niekorzystny wpływ na sygnały audio zminimalizowany. W rezultacie DCD-1700NE odtwarza dźwięk, który jest czysty, transparentny i wierny oryginalnemu nagraniu.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution