hi-fi

AUDIOFILSKA UCZTA W SALONIE Q21

news |

Salon Q21 ma przyjemność zaprosić Państwa na prezentację produktów renomowanej duńskiej firmy Dynaudio.

Salon Q21 ma przyjemność zaprosić Państwa na prezentację produktów renomowanej duńskiej firmy Dynaudio. W dniach 01.06–10.07 nasza sala odsłuchowa będzie jedynym miejscem w centralnej Polsce, w którym będzie można przetestować modele z serii DM, Excite, Focus, Contour oraz Confidence. Proponujemy odsłuch z wysokimi modelami marek Accuphase, Ayon, Creek, NAD, Heed, Arcam, Denon, Micromega, Vincent i in. Sprzęt będzie zasilany flagowym kondycjonerem Gigawatt.
Chcemy namówić Państwa do odwiedzenia naszego salonu. Gwarantujemy, że po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu będziecie Państwo mogli zapoznać się z wszystkimi dostępnymi modelami Dynaudio. Zapraszamy osoby, które chcą posłuchać kolumn z własną elektroniką, kablami i akcesoriami. Zapraszamy hobbystów, którzy są po prostu ciekawi jakości produktów Dynaudio. Nie namawiamy do zakupu! Po prostu przyjedźcie Państwo posłuchać w miłej atmosferze swojej ulubionej muzyki!
Dla osób zainteresowanych kupnem przygotowaliśmy atrakcyjne prezenty. Wystarczy dużo wolnego czasu, dobre płyty (tych nigdy za wiele) i dobry humor :-). Z hi-endowymi pozdrowieniami – zespół Q21.
INFO http://www.q21.pl