s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio Pro Link 2

news |
niezdefiniowano - Audio Pro Link 2

Dzięki temu kompaktowemu streamerowi możesz lepiej wykorzystać swój starszy zestaw stereo.

Firma Audio Pro wzbogaciła swoją ofertę o kompaktowy odtwarzacz sieciowy Link 2. Nie tylko pozwala on na dostęp do różnorodnych serwisów streamingowych, ale także umożliwia podłączenie do systemu multiroom nawet starszego systemu audio, pobawionego funkcji sieciowych.

Model Link 2 doskonale sprawdzi się zwłaszcza wówczas, gdy posiadany przez nas system audio nie ma możliwości strumieniowego odtwarzania muzyki, a chcielibyśmy odtwarzać muzykę z popularnych serwisów internetowych, takich jak Spotify, Amazon Music, Tidal i wielu innych.

Audio Pro Link 2

Link 2 to ulepszona wersja streamera Link 1, wzbogacona o dodatkowe funkcje, złącza i rozwiązania techniczne, w tym m.in. obsługę AirPlay 2 i Google Cast. Podobnie jak poprzednik, również Link 2 wspiera system Audio Pro Multiroom. Dzięki temu możesz przekształcić praktycznie dowolny sprzęt audio w element systemu nagłośnienia strefowego i zarządzać nim za pomocą odpowiedniej aplikacji mobilnej (w wypadku systemu firmy Audio Pro jest to aplikacja Audio Pro Control).

Nowe możliwości połączeniowe

Link 2 ma nie tylko nowy kształt w porównaniu z modelem Link 1, ale też więcej opcji połączeniowych. Został wyposażony zarówno w wyjście, jak i wejście liniowe (2 x RCA), a oprócz cyfrowego wyjścia optycznego ma także koaksjalne. Na tylnym panelu streamera znajdziemy też złącza Ethernet i USB (do odtwarzania plików audio z pamięci przenośnych). Urządzenie obsługuje ponadto dwa zakresy standardu Wi-Fi (2,4 i 5 GHz) oraz łączność Bluetooth (w wersji 4.2).

Audio Pro Link 2

Przyciski szybkiego dostępu

Odtwarzacz sieciowy Link 2 wyposażony jest w wygodne w obsłudze programowalne przyciski. Rozwiązanie to zostało dobrze przyjęte w innych modelach Audio Pro. Wystarczy, nacisnąć i przytrzymać jeden z czterech dostępnych przycisków znajdujących się na górnym panelu streamera, aby zapisać w ten sposób ulubione listy odtwarzania czy programy radiowe, aby mieć później do nich łatwy i szybki dostęp.

Model Link 2 będzie dostępny w pierwszej połowie listopada u autoryzowanych sprzedawców Audio Pro. Sugerowana cena detaliczna tego urządzenia to 1.499 złotych.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan