s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

EarMen Stack

news |
niezdefiniowano - EarMen Stack

Nowoczesny system audio klasy hi-end w kompaktowej formie zaprojektowany z myślą o miłośnikach słuchawek.

EarMen Stack to zestaw zawierający wzmacniacz słuchawkowy CH-Amp wraz z zasilaniem liniowym, Tradutto DAC i streamerem Staccato. Wszystkie urządzenia z zestawu EarMen Stack są wykonane w technologii CNC z solidnego bloku aluminium, dzięki temu jest niezwykle trwały i wytrzymały. Płytki PCB są osadzone w solidnej aluminiowej obudowie, dającej płytom większą ochronę wewnątrz obudowy oraz dodatkową izolację od wpływów zewnętrznych.

EarMen Stack to doskonały system hi-end, który jest wszystkim, czego kiedykolwiek będziesz potrzebować. Nie bez powodu został wyróżniony znakiem EISA Award 2022-2023.

EarMen Stack

Oto jak eksperci EISA, czyli międzynarodowy zespół składający się z redaktorów najważniejszych magazynów audio na świecie, argumentowali przyznanie tak prestiżowej nagrody systemowi EarMen Stack: "Oferując Stack, czyli zestaw czterech oddzielnych jednostek w precyzyjnie wykonanych aluminiowych obudowach, z których każda jest przeznaczona do swojej szczególnej roli, EarMen stworzył genialne samodzielne rozwiązanie dla miłośników słuchawek. Staccato to smukły streamer kontrolowany przez przyjazną dla użytkownika aplikację na smartfona, która przesyła dźwięk wysokiej rozdzielczości do w pełni zbalansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego Tradutto. Przedwzmacniacz/wzmacniacz słuchawkowy CH-Amp będący kontynuacją zbalansowanego toru jest w stanie zasilić nawet najbardziej wymagające słuchawki. Każdy komponent EarMen może być używany oddzielnie, ale dopiero po złożeniu ich w całość i zasilaniu przez trzywyjściowy zasilacz dołączony do wzmacniacza CH, otrzymujesz system o wysokiej wydajności, który naprawdę zachwyca."

EarMen Stack

EarMen CH-AMP

EarMen CH-Amp to w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy, a także przedwzmacniacz, który może dostarczyć moc wyjściową 3,8W. W CH-Amp zaimplementowana jest topologia wzmacniacza kompozytowego. Wykorzystane kondensatory WIMA oraz elektrolity audio w połączeniu z niskoszumowymi rezystorami MELF i wzmacniaczami operacyjnymi SoundPlus OPA1642 okazały się świetne do uzyskania neutralnego dźwięku. EarMen CH-Amp ma doskonały stosunek sygnału do szumu i charakterystykę THD, świetną dynamikę i dużą moc, gdzie charakterystyka urządzenia zmienia się bardzo mało nawet przy dużych obciążeniach. Cena sugerowana wzmacniacza EarMEn CH-AMP wynosi 7.390 złotych.

EarMen Stack

EarMen Staccato

Staccato to sieciowy streamer muzyki gdzie zintegrowano sprzęt oraz oprogramowanie umożliwiające zarządzanie oraz odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczość. Możemy odtwarzać materiał zarówno z lokalnych kolekcji muzycznych jak i z serwisów muzycznych online. Aplikacja działająca pod systemami Android oraz IOS w przyjazny sposób wspomaga poruszanie po bibliotece oraz portalach przesyłania strumieniowego włączając w to radia internetowe oraz podcasty. Staccato wspiera również technologie Connect dla najpopularniejszych serwisów muzycznych, która pozwala połączyć się z serwisem bez udziału dedykowanej aplikacji. EarMen Staccato to również idealny dodatek do naszego obecnego sytemu jeśli brakuje Nam jedynie dobrego streamera. Zajmuje niewiele miejsca, ma minimalistyczny a jednocześnie jest na tyle kompaktowy, że można go schować dosłownie wszędzie. Cena sugerowana EarMen Stacatto wynosi 5.995 złotych.

EarMen Stack

Earmen Tradutto

Tradutto to w pełni zbalansowany przetwornik cyfrowo-analogowy Ultra Hi-Res znacząco poprawiający wydajność dźwięku. Sercem Tradutto jest cyfrowo-analogowy chip ESS Sabre ES9038K2M, który obsługuje cyfrowe pliki audio do 32bit/768kHz lub DSD512, dzięki czemu można odtwarzać muzykę w wysokiej rozdzielczości. Tradutto pozwola cieszyć się muzyką z dowolnego źródła, takiego jak Coaxial, USB, TOSlink lub HD Bluetooth. Niezależnie od źródła, Tradutto oferuje brzmienie o naturalnym charakterze oraz muzykalność jaka za tym idzie. Posiada wiele opcji filtrów oraz możliwość dostosowania dźwięku do własnych preferencji. Cena sugerowana EarMen Tradutto wynosi 3.995 złotych.

EarMen Stack

Polska premiera zestawu EarMen Stack będzie miała miejsca podczas targów Audio Video Show 2022 w Strefie Słuchawkowej na stoisku HiFiPRO/MP3Store. Produkt będzie również dostępny do odsłuchu w wyżej wymienionej sieci sklepów.

Źródło: informacja prasowa MIP