s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pylon Audio Jade 20 w Q21

news |
niezdefiniowano - Pylon Audio Jade 20 w Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Jade 20.

Pylon Audio Jade 20 to nowoczesna, zaawansowana technologicznie kolumna podłogowa/podstawkowa charakteryzująca się mocnym, ale barwnym i przestrzennym dźwiękiem, opakowana w wysmakowaną, ponadczasową obudowę w stylu vintage – to myśli, jakie przyświecały konstruktorom przy projektowaniu kolumn Pylon Audio Jade 20.

W tej dwudrożnej konstrukcji dół pasma obsługuje 12-calowy midwoofer własnej konstrukcji o klasycznej, papierowej membranie. Za górę zaś odpowiada driver kompresyjny BMS pracujący w specjalnie zaprojektowanej przez inżynierów Pylon Audio, krótkiej tubie o profilu Tractrix. Odpowiedni dobór i wydajność przetworników pozwoliły uzyskać podział pasma w okolicy 1200 Hz. Dzięki 8-omowej impedancji i skuteczności na poziomie 91dB, Jade 20 jest łatwy w konfiguracji z towarzyszącym sprzętem - bez problemu daje się napędzić niskomocowym wzmacniaczom lampowym, pokazując pazur i pełen potencjał wraz z mocnym wzmacniaczem tranzystorowym.

Pylon Audio Jade 20 w Q21

Obudowy kolumn wykonane są z masywnych płyt MDF, dodatkowo wzmocnionych wewnętrznymi użebrowaniami i kratownicami, zapewniającymi odpowiednią sztywność konstrukcji. Całość zoptymalizowana jest do pracy zarówno na niskiej podstawce, znajdującej się na standardowym wyposażeniu, jak i wyższym standzie, który można dokupić. Jade 20 wykończone są naturalnym fornirem z orzecha amerykańskiego (uszlachetnionym olejowoskiem), który podkreśla ich vintage'ową estetykę.

Pylon Audio Jade 20 w Q21

Jade 20 to wybitnie koncertowe granie: połączenie "mocnego brzmienia" z nieograniczoną swobodą dźwięku oraz naturalną skalą instrumentów. Kolumny brzmią witalnie, z silnie zaznaczonym pierwszym planem, rytmicznym i mocnym basem oraz barwną górą pasma. Nadają się do wielogodzinnych odsłuchów i dedykowane są do pomieszczeń 18 – 45 m2.

Pylon Audio Jade 20 w Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnech na odsłuchy kolumn Pylon Audio Jade 20. Szczegóły oraz oferta handlowa dostępne pod linkiem - https://www.q21.pl/pylon-audio-jade-20.html

Źródło: informacja prasowa Q21