s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Burson Audio Timekeeper 3i Reference w Q21

news |
niezdefiniowano - Burson Audio Timekeeper 3i Reference w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na prezentacje bardzo ciekawej nowości - wzmacniacza Timekeeper 3i Reference marki Burson Audio.

Burson Audio Timekeeper 3i Reference to urządzenie typu all-in-one składające się ze wzmacniacza zintegrowanego, słuchawkowego, przetwornika DAC i przedwzmacniacza.
Wzmacniacz pracuje w klasie AB i dostarcza moc 100W na kanał. Moduł DAC zbudowano na podwójnym układzie ES9038Q2M z linii SABRE32 uznanej firmy ESS Technology. Każdy z nich wyróżnia się niezależnym zasilaniem, co poprawia dynamikę oraz odwzorowanie szczegółów, a przy tym zmniejsza interferencje między kanałami.

Aby dostarczyć możliwie najlepszej jakości dźwięk urządzenie wyposażóno w system zasilania na MCPS (Max Current Power Supply). Jest to autorskie rozwiązanie firmy, w którym podniesiono częstotliwość napięcia z 50Hz do 170kHz, dzięki czemu szum przesunięty został w zakres, w którym nie usłyszą go ludzkie uszy.
Burson Audio Timekeeper 3i Reference w Q21
Timekeeper 3i Reference w standardzie dostępny jest z czterema wzmacniaczami operacyjnymi Supreme Sound V6 Vivid firmy Burson Audio. Użytkownicy mają także możliwość korzystania z dowolnych wzmacniaczy operacyjnych, a co za tym idzie - personalizacji brzmienia.
Model współpracuje również z urządzeniami mobilnymi - zarówno tymi opartymi na Androidzie, jak i platformie iOS. Przysłowiową wisienką na torcie jest wbudowany moduł Bluetooth 5.0 Qualcomm CSR8675 z obsługą kodeków aptX HD i LDAC, co docenią fani łączności bezprzewodowej.
Burson Audio Timekeeper 3i Reference w Q21
Salon Q21 zaprasza na indywidualne odsłuchy oraz prezentacje urządzenia. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem - https://www.q21.pl/burson-audio-timekeeper-3i-reference.html
Wzmacniacz zintegrowany Burson Audio Timekeeper 3i Reference został wyceniony na poziomie 11.999 złotych.
Źródło: informacja prasowa Q21