s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Sennheiser Momentum 4 Wireless

news |
niezdefiniowano - Sennheiser Momentum 4 Wireless

Nowe słuchawki Sennheiser Momentum 4 Wireless zapewniają doskonały w swojej klasie dźwięk, wyjątkowy komfort i zaawansowaną adaptacyjną redukcją szumów.

Firma Sennheiser zaprezentowała czwartą wersję słuchawek bezprzewodowych z serii Momentum, która wyróżnia się doskonałym w swojej klasie dźwiękiem. Nowe Momentum 4 Wireless oferują doskonały dźwięk, zaawansowaną adaptacyjną redukcję szumów i wyjątkowy komfort. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu oraz wyjątkowo długiemu czasowi pracy baterii słuchacz może doświadczać wrażeń muzycznych nawet do 60 godzin.

Doświadcz doskonałego dźwięku, usłysz każdy szczegół

Momentum 4 Wireless zapewniają charakterystyczny dla Sennheisera dźwięk pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką jak nigdy dotąd. Dzięki systemowi akustycznemu, opartemu na 42-milimetrowych przetwornikach, słuchawki gwarantują dźwięk o doskonałej dynamice, czystości i muzykalności. Adaptacyjna redukcja szumów nowej generacji sprawia, że użytkownicy pozostają zanurzeni w dźwięku, słysząc każdy ekscytujący szczegół, nawet w hałaśliwym otoczeniu.
Sennheiser Momentum 4 Wireless
Tryb transparentnego odsłuchu pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki z zewnątrz bez zdejmowania słuchawek. Aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia uzyskanie brzmienia dopasowanego do preferencji słuchacza za pomocą wbudowanego korektora, trybów odsłuchu i nowej funkcji personalizacji brzmienia.
W przypadku tych słuchawek każda interakcja jest prosta. Połączenie z asystentem głosowym jest niezwykle naturalne i wolne od zakłóceń dzięki zaawansowanej matrycy mikrofonów 2x2 z cyfrowym kształtowaniem wiązki i automatycznemu tłumieniu szumu wiatru, co gwarantuje doskonały odbiór głosu.
Sennheiser Momentum 4 Wireless

Ciesz się wyjątkowym komfortem

Momentum 4 Wireless to wyrafinowana elegancja, dzięki całkowicie nowej opływowej konstrukcji, która zapewnia wyjątkowy komfort słuchania. Łączy lekkość z komfortem jaki dostarczają bogato wyściełanye nauszniki i pałąk. Mechanizm zawiasu o niskim współczynniku tarcia łatwo dostosowuje się do użytkownika, aby zagwarantować doskonałe dopasowanie bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę. Składana na płasko konstrukcja jest wygodna podczas noszenia na szyi. Słuchawki w smukłym etui można też łatwo wsunąć do torby lub plecaka, na przykład w trakcie w podróży.
Sennheiser Momentum 4 Wireless

Inteligentne słuchawki

Dzięki wyjątkowej żywotności baterii do 60 godzin i możliwości szybkiego ładowania, które zapewnia dodatkowe sześć godzin słuchania w zaledwie 10 minut słuchawki sprawdzą się zarówno podczas długich sesji odsłuchowych, jak i dalekich podróży. Każda interakcja jest bezproblemowa, a potrzeba zaspokojona: funkcja Smart Pause zatrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek i wznawia je po ponownym założeniu na uszy. Takie rozwiązanie oszczędza energię, gdy słuchawki nie są używane.
Dotykowe panele nauszników Momentum 4 Wireless w połączeniu z komunikatami głosowymi i dźwiękowymi sprawiają, że sterowanie muzyką, połączeniami i asystentami głosowymi jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Konfiguracja jest również prosta dzięki zarządzaniu urządzeniami Bluetooth, które umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń.
Sennheiser Momentum 4 Wireless

Cena i dostępność

Słuchawki Sennheiser Momentum 4 Wireless będą dostępne w Polsce w drugiej połowie sierpnia w cenie katalogowej 1.699 złotych.
Źródło: informacja prasowa Aplauz