s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Focal 300 ICA6

news |
niezdefiniowano - Focal 300 ICA6

Firma Focal zaprezentowała 300 ICA6, kątowy głośnik sufitowy klasy Hi-Fi zapewniający czystą przyjemność słuchania.

Francuska marka zaprezentowała na wystawie ISE (Integrated System Europe) w Barcelonie kątowy głośnik sufitowy 300 ICA6. Ten wszechstronny głośnik dołącza do serii 300 instalacyjnych głośników Focala. Jest dyskretny i szybki w instalacji oferując niezwykle żywe i przyjemne brzmienie.

Technologia Focala

Inspirowany głośnikiem 1000 ICA6 z wyższej serii 1000, model 300 ICA6 powstaje w wyniku precyzyjnego procesu produkcjnego w warsztatach Focal w Saint-Étienne we Francji. Posiada tweeter z odwróconą kopułką aluminiowo-magnezową oraz membraną Flax. Oferuje wysokiej klasy dźwięk pełen detali i jest spójny z klasycznymi liniami głośników Aria i Kanta. Dodatkowo, dostarczane wraz z produktem gotowe do pomalowania maskownice magnetyczne zapewniają całkowitą dyskrecję oraz dopasowanie do wystroju wnętrza.
Focal 300 ICA6

Kątowy głośnik sufitowy

300 ICA6 ma 6,5-calowy (16,5cm) przetwornik głośnikowy ustawiony pod kątem 35°, aby przeciwdziałać "efektowi prysznica" występującemu w przypadku innych głośników. Ustawienie przetwornika pod kątem oznacza również, że można go zamontować w suficie na kilka sposobów, aby nie rzucał się w oczy. Dolby Atmos i DTS:X znacznie poprawiają efekty 3D oraz ogólne wrażenia dźwiękowe, czyniąc go idealnym uzupełnieniem systemu kina domowego serii 300. Opatentowana technologia Easy Quick Install gwarantuje również szybką instalację nie wymagającą narzędzi.

Możliwości rozbudowy

Każdy system Focala może być rozbudowywany z zachowaniem estetyki i charakteru brzmienia. Ponieważ 300 ICA6 ma podobną konstrukcję oraz dokładnie takie same wymiary, jak produkty z serii 1000, można łatwo ulepszyć swój system.
Produkt będzie dostępny w czerwcu 2022 roku w sugerowanej cenie detalicznej 1.899 złotych za sztukę.
Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.