s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Sennheiser TV Clear Set

news |
niezdefiniowano - Sennheiser TV Clear Set

Firma Sennheiser z myślą o miłośnikach programów telewizyjnych stworzyła bezprzewodowy zestaw słuchawkowy TV Clear Set zapewniający krystalicznie czysty dźwięk oraz wygodę.

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki TV Clear do odbioru dźwięku telewizora. Dzięki nim można cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem z telewizora zyskując komfort i wygodę, jaką zapewnia technologia True Wireless.

Zestaw słuchawkowy TV Clear Set zapewnia niską latencję dla każdego telewizora z wyjściem optycznym lub analogowym. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań telewizyjnych zestaw może łączyć się przez Bluetooth, dzięki czemu można oglądać ulubione seriale na telewizorze lub w podróży na laptopie, tablecie lub smartfonie. Ponadto, można go używać do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych.
Sennheiser TV Clear Set
Aby zmienić charakter dźwięku, można wybrać jeden z pięciu poziomów wyrazistości głosu – zapewniających wzmocnienie wysokich częstotliwości do 20 dB – i doświadczyć krystalicznie czystych dialogów. Można także ustawić własny preferowany poziom głośności w słuchawkach, niezależnie od poziomu głośności telewizora lub innego źródła dźwięku.

Słuchaj w pojedynkę lub z preferowaną głośnością ze znajomymi

Oprócz możliwości oglądania telewizji bez przeszkadzania innym osobom lub rozpraszania się hałasami z zewnątrz, słuchawki umożliwiają pozostawanie w kontakcie z innymi. Tryb Ambient Awareness pozwala słyszeć dźwięki otoczenia, zapewniając swobodne oglądanie telewizji z rodziną lub przyjaciółmi.
Sennheiser TV Clear Set
TV Clear to uniwersalne rozwiązanie, które oferuje łączność z telewizorami za pomocą nadajnika lub przez Bluetooth z takimi urządzeniami, jak tablety, smartfony oraz odbiorniki telwizyjne. W przypadku oglądania telewizji technologia przesyłania strumieniowego o niskim opóźnieniu zapewnia synchronizację dźwięku i obrazu, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia podczas oglądania.
Sennheiser TV Clear Set
Dzięki lekkiej konstrukcji dousznej słuchawki True Wireless o wadze 6,9g są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu – można je nosić podczas długich sesji oglądania bez uczucia dyskomfortu. Mobilność oraz doskonałe dopasowanie, dzięki zestawowi wkładek o różnym rozmiarze, pozwalają na swobodne poruszanie się. Niezależnie od tego, czy chcesz usiąść, położyć się czy spacerować, słuchawki TV Clear pozostaną wygodnie w uszach i nie zakłócą przyjemności oglądania.

Spersonalizuj swoje wrażenia dzięki aplikacji TV Clear

Dopasowanie ustawień i wrażeń słuchowych słuchawek jest proste dzięki aplikacji TV Clear App. Intuicyjne sterowanie dotykowe w łatwy sposób może być dostosowane do indywidualnych preferencji. Dostępna jest również funkcja Znajdź moje słuchawki, która ułatwia ich zlokalizowanie.
Sennheiser TV Clear Set
TV Clear posiadają wytrzymałą baterię, która zapewnia do 15 godzin słuchania na jednym ładowaniu. Słuchawki można łatwo przechowywać i ładować dzięki kompaktowemu i stylowemu etui, które zapewnia dodatkowe 22 godziny oglądania.

Ceny i dostępność

Zestaw Sennheiser TV Clear Set będzie dostępny na polskim rynku w trzecim kwartale 2022 w katalogowej cenie detalicznej 1.849 złotych.
Źródło: informacja prasowa Aplauz