s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Moon Voice 22

news |
niezdefiniowano - Moon Voice 22

Marka Moon wprowadza do sprzedaży pierwsze w swojej historii kolumny głośnikowe będące idealnym partnerem do oferowanej elektroniki.

Przy tworzeniu tych wyjątkowych kolumn kanadyjski hi-endowy producent wykorzystał ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu urządzeń audio. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i topowych technologii nadaje produktom Moona oryginalny charakter brzmienia.

Moon Voice 22 oferują bogaty, naturalny dźwięk, z którego słynie marka oraz precyzję i czystość prezentacji. Szeroka scena muzyczna tworzy przestrzeń dla każdego, nawet najdrobniejszego detalu w dźwięku, a głęboki i czysty bas ma się gdzie rozwinąć. Kolumny Voice 22 są doskonałym partnerem dla wzmacniaczy marki Moon, ale przejrzystość i rozdzielczość ich brzmienia pozwolają na wykorzystanie elektroniki innych producentów.
Moon Voice 22
Kolumnę można umieścić na dowolnej, stabilnej powierzchni wykorzystując ich unikalną zintegrowaną podstawę Hover Base, bądź ustawić ją na dedykowanych podstawkach. Hover Base została zaprojektowana tak, by zapewnić kolumnie stabilność, zredukować wibracje i nadać całości elegancki wygląd. Niezależnie od tego, czy zostaną ustawione na podstawkach, czy na Hover Base, Voice 22 wizualnie wpasują się do każdego pokoju i wypełnią go dźwiękiem.
Moon Voice 22
Dizajn obudowy ma nowoczesny charakter, ale z klasycznym akcentem nawiązującym do początków Simaudio w 1980 roku. Topowe przetworniki zostały osadzone w eleganckich przednich ściankach i otoczone pięknie wykonanymi ramkami. Maskownice mocowane są magnetycznie. Voice 22 dostępne są w białym lub czarnym wykończeniu na wysoki połysk
Moon Voice 22
Dominique Poupart, menadżer produktu w Moon, powiedział: "Niezmiernie się cieszymy, że od teraz każdy może posiadać kompletny system marki MOON, czyli taki, którego ostateczne brzmienie nie będzie zależeć od kolumn innej firmy. Podobnie jak w przypadku pozostałych naszych produktów, stworzyliśmy na ich potrzeby dedykowany dizajn i rozwiązania techniczne, których celem było osiągnięcie wyjątkowej przejrzystości i realizmu dźwięku, przy zachowaniu skali i dynamiki z instrumentami grającymi na żywo."
Moon Voice 22

Najważniejsze cechy Moon Voice 22:

  • Tweeter: 29mm miękka kopułka w falowodzie
  • Woofer: 155mm membrana polipropylenowa z wypełnieniem mineralnym
  • Skuteczność: 89dB/2,83V/1m
  • Nominalna impedancja: 6Ω
  • Rekomendowana moc wzmacniacza: 50W – 150W
  • Pasmo przenoszenia (±3dB): 55Hz – 24kHz
  • Pasmo przenoszenia (-6dB): 45Hz – 30kHz
  • Podział zwrotnicy: 1,5kHz
  • Wymiary (SxWxG): 200x350x290mm
  • Waga: 10,5kg

Moon Voice 22
Dedykowane podstawki dla Voice 22 wykonano z malowanej proszkowo stali i wykończono czarnym matem, który doskonale pasuje do wykończenia kolumn. Każdy głośnik doskonale pasuje do dedykowanej podstawki, a wybór między kolcami bądź gumowymi nóżkami daje użytkownikowi opcje zapewniające stabilne ustawienie.
Źródło: informacja prasowa Audio Center