s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Focal Aria K2 926 i Naim Uniti Star Ash Grey

news |
niezdefiniowano - Focal Aria K2 926 i Naim Uniti Star Ash Grey

Focal i Naim prezentują system hi-fi o wyjątkowych parametrach i wykończeniu: nowy głośnik Aria K2 926 i odtwarzacz all-in-one Uniti Star w wykończeniu Ash Grey.

Zjednoczone od 10 lat pod szyldem Vervent Audio Group marki Focal i Naim uosabiają to, co najlepsze we francuskim audio i angielskiej elektronice. Dzięki unikalnej wiedzy fachowej tworzą znakomite, wszechstronne systemy do odsłuchu domowego. Podczas tegorocznej wystawy HighEnd Audio Show 2022 w Monachium zaprezentowano exkluzywny system hi-fi w atrakcyjnym wykończeniu Ash Grey - Focal Aria K2 926 i Naim Uniti Star.

Aria K2 926 i Uniti Star

Wyprodukowana we Francji, nowa kolumna głośnikowa Aria K2 926 jest wyposażony w kultową membranę K2 Power firmy Focal. Zbudowana z włókna ramidowego zapewnia dynamiczny dźwięk i wysoką moc, a także nadaje głośnikowi charakteru. Niezależnie od gatunku muzycznego potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń i emocji. Uniti Star to wyprodukowany w Anglii odtwarzacz typu all-in-one, który w pełni wykorzystuje możliwości głośników i pozwala w prosty sposób zarządzać muzyką z różnych źródeł - platform streamingowych, odtwarzacza CD, telewizora, gramofonu itp. Możemy przesyłać muzykę w wysokiej rozdzielczości, słuchać płyt CD i ulubionych stacji radiowych, korzystać z licznych serwisów streamingowych i cieszyć się lepszą jakością dźwięku z telewizora, a wszystko to z głębokim, wciągającym dźwiękiem.
Focal Aria K2 926 i Naim Uniti Star Ash Grey

Zachwycające wykończenie Ash Grey

System ten jest dostępny w wykończeniu Ash Grey, które pochodzi z linii Utopia - klejnotu w koronie Focala. Po raz pierwszy prezentowany jest system Aria K2 926 z odtwarzaczem all-in-one firmy Naim, co czyni tę ofertę wyjątkową i ekskluzywną. Focal i Naim łączą swoje doświadczenie w projektowaniu wszechstronnych, harmonijnych systemów - pod względem wydajności i estetyki - aby poprawić wrażenia słuchowe i stworzyć rozwiązania, które są unikalne na rynku.

Oferta kompleksowa

Ta oferta specjalna obejmuje parę wysokiej klasy kabli NAC A5 (4 m) oraz trzymiesięczny bezpłatny dostęp do platform Tidal i Qobuz (tylko dla nowych użytkowników). System dostępny będzie jeszcze w maju 2022 roku.
Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.