s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Marantz Model 40n w Q21

news |
niezdefiniowano - Marantz Model 40n w Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na premierowe odsłuchy nowego wzmacniacza zintegrowanego Marantz Model 40n.

Nowa integra Marantz'a wyznacza standardy, jeśli chodzi o jakości dźwięku w tej półce cenowej. Zapewnia przy tym łatwy dostęp do ogromnej biblioteki cyfrowej muzyki, podcastów i nie tylko. Dzięki wyjątkowemu designowi Model 40n przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy cenią sobie industrialną estetykę oraz bogatą funkcjonalność. Wzmacniacz powstał w oparciu o najlepsze komponenty i swoim wyglądem doda elegancji i wyrafinowania każdemu pomieszczeniu.

Model 40n zapewnia słuchaczom bogaty w detale i ciepły dźwięk, który sprosta oczekiwaniom nawet wymagającym audiofilom. Słuchanie muzyki nigdy nie było łatwiejsze dzięki natychmiastowemu dostępowi do serwisów streamingowych takich jak: Spotify Connect, Amazon Music, Tidal, radia internetowego TuneIn i wielu innych. Ponadto, zapewnia on dostęp do bibliotek muzycznych, obsługując formaty PCM do 192kHz/24-bit oraz DSD do 5,6MHz. Opcje łączności bezprzewodowej obejmują Apple AirPlay 2, Bluetooth i Wi-Fi z technologią HEOS Built-In.
Marantz Model 40n w Q21
Salon Q21 serdecznie zaprasza zainteresowanych na odsłuchy. Szczegóły oraz oferta handlowa: https://www.q21.pl/product/search?query=model+40n
Źródło: informacja prasowa Q21