s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Marantz CD60

news |
niezdefiniowano - Marantz CD60

Z myślą o melomanach, którzy zgromadzili pokaźną kolekcję płyt kompaktowych Marantz przygotował odtwarzacz o muzykalnym brzmieniu.

Marantz zaprezentował nowy odtwarzacz CD60, w którym zastosowano zaawansowane obwody i markowe komponenty, aby zapewnić wysokiej jakości ciepły dźwięk. Charakteryzuje się on eleganckim wzornictwem industrialnym oraz wyjątkową jakością wykonania

Industrialny design i intuicyjna obsługa

Odtwarzacz CD60 wykonano z nowoczesnych materiałów i prezentuje się imponująco w pięknie zaprojektowanej obudowie, która elegancko łączy się ze wzmacniaczami Marantza i nie tylko. Jest idealnym partnerem dla nowo wprowadzonego, zintegrowanego wzmacniacza stereo MODEL 40n, co czyni oba urządzenia atrakcyjnymi dla entuzjastów płyt CD i bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Wielu z nich doceni również prostą konfigurację i obsługę tego komponentu.
Marantz CD 60

Doskonałe odtwarzanie CD i przez USB

Marantz w przeszłości uczestniczył w rozwoju formatu CD, dzięki czemu urządzenie korzysta z dziedzictwa inżynierii i udoskonaleń, które obejmują najnowsze moduły wzmacniacza HDAM - opatentowaną technologię Marantz, wykorzystywaną w analogowej sekcji wyjściowej. Nowe moduły HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules) są lepsze pod względem charakterystyki i wydajności w porównaniu z gotowymi układami scalonymi, które są powszechnie wykorzystywane w konkurencyjnych produktach. Moduły te zostały dodatkowo zoptymalizowane pod kątem implementacji w modelu CD60 w celu dokładniejszego przepływu prądu, co prowadzi do znacznie niższych zniekształceń przy wysokich częstotliwościach niż w poprzedniej wersji i zapewnia niezrównaną muzykalność oraz szczegółowość każdego nagrania.
Marantz CD 60
Oprócz doskonałej jakości odtwarzania płyt kompaktowych urządzenie oferuje również port USB-A umieszczony dla wygody na przednim panelu, umożliwiający odtwarzanie plików cyfrowych, takich jak MP3, WMA, AAC i WAV, FLAC HD, ALAC, AIFF (do 192kHz/24bit) i DSD (do 5,6 MHz) z przenośnego dysku USB.
Marantz CD 60

Unikalna inżynieria Marantz

Marantz CD60 został wyposażony w nowy przetwornik cyfrowo-analogowy klasy referencyjnej (do 192 kHz/24-bit i DSD 5,6 MHz) zapewniający wysoką wierność odtwarzania w całym paśmie przenoszenia z niesamowitą klarownością. Unikalna zaleta przetwornika C/A polega na możliwości wyboru między dwoma opcjami filtrów, przy czym filtr 1 oferuje łagodny roll-off, a filtr 2 ostrzejszy roll-off, co skutkuje bardziej precyzyjnym obrazowaniem. Sekcja konwersji cyfrowo-analogowej odtwarzacza CD60 z modułami HDAM zapewnia poczucie niewymuszonej naturalności, szczególnie wyczuwalnej podczas intensywnych sesji odsłuchowych.
Marantz CD 60
Nowy odtwarzacz odziedziczył ekskluzywny, wysokowydajny obwód wzmacniacza słuchawkowego Marantz HDAM-SA2 z trzema ustawieniami wzmocnienia (niskie/średnie/wysokie), co zapewnia idealne dopasowanie do prawie wszystkich typów słuchawek. Wzmacniacz słuchawkowy można również wyłączyć, gdy nie jest używany, eliminując niepożądane zakłócenia.
Marantz CD 60

Cena i dostępność

Odtwarzacz Marantz CD60 będzie dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 4.299 złotych u autoryzowanych dealerów Marantz oraz online pod adresem www.marantz.com w czerwcu 2022.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution