hi-fi

Klipsch Reference 7 gen.

news |
niezdefiniowano - Klipsch Reference 7 gen.

Klipsch radykalnie udoskonala swoją najlepiej sprzedającą się serię głośników Reference.

Firma Klipsch zapowiedziała nowe głośniki z serii Reference. Kolumny uznanej serii Reference od lat dominują w salonach koneserów. Nowa seria oferuje najbardziej radykalne udoskonalenia od czasu jej powstania, w tym wiele technologii wywodzących się z wielokrotnie nagradzanej serii Klipsch Reference Premiere. Nowa seria Klipsch Reference składa się z 10 modeli - w tym głośników z obsługą Dolby Atmos - wszystkie udoskonalone pod względem kosmetycznym i materiałowym oraz z najnowszymi technologicznymi osiągnięciami w dziedzinie audio.

To już siódma generacja głośników serii Reference, zapewniająca jeszcze wyższą precyzję dźwięku, klarowność i moc. Nowa większa tuba Tractrix zapewnia szersze pasmo przenoszenia oraz poprawia kierunkowość. Nowe głośniki niskotonowe wykonane w technologii TCP (Termoformowany Polimer Krystaliczny) wykorzystują większe nachylenie stożka dla uzyskania płynniejszej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości oraz lepszą dokładność i transparentność. Linia kolumn emanuje nowoczesną elegancją z kilkoma zmianami, takimi jak sztywniejsza obudowa, odporne na zadrapania czarne winylowe wykończenie o strukturze drewna, czy metalizowane elementy zapewniające wizualną integrację z górnymi głośnikami Dolby Atmos.
Klipsch Reference (7 gen.)
Na nową serię Reference składa się 10 modeli: trzy kolumny podłogowe (R-605FA z obsługą Dolby Atmos, R-800F i R-600F), dwa głośniki centralne (R-50C i R-30C), dwie kolumny podstawkowe (R-50M, R-40M), jeden głośnik górny Dolby Atmos, który może być również używany jako głośnik surround (R-40SA) i dwa aktywne subwoofery (R-121SW i R-101SW).
Klipsch Reference (7 gen.)
Zalecane ceny detaliczne nowej serii Klipsch Reference to: 2.149 - 3.399 zł za sztukę głośników podłogowych, 1.399 - 1.599 zł za parę głośników podstawkowych, 1.399 - 1.899 zł za kanał centralny, 2.099 za parę głośników surround i 2.399 - 2.599 zł za subwoofery. Dostępność nowych kolumn na naszym rynku zaplanowana jest na koniec kwietnia.
Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi