hi-fi

Ayon Scorpio II i Focal Sopra No3 w Q21

news |
niezdefiniowano - Ayon Scorpio II i Focal Sopra No3 w Q21

Salon Q21 zaprasza chętnych na prezentacje systemu Ayon Scorpio II w połączeniu z kolumnami Focal Sopra No3.

Ayon Scorpio II to oparty na lampach wzmacniacz zintegrowany, w którym zachowano DNA znakomicie ocenianego modelu Spirit. Charakteryzuje się niespotykanym w tym zakresie cenowym dźwiękiem oraz doskonałym wyglądem. Scorpio jest w pełni wyposażonym wzmacniaczem zintegrowanym, pracującym w klasie A, z możliwością zmiany trybu pracy lamp wyjściowych – pentoda/trioda. W stopniu wyjściowy zastosowano lampy EL34. Wzmacniacz może być idealnym partnerem dla wymagających kolumn.

Focal Sopra No3 wyóżniają się dynamiką, umiejętnością budowania przestrzeni i bogactwem harmonicznych. Dzięki dwóm głośnikom niskotonowym 8¼" (21 cm) kolumna oferuje solidny, bogaty w detale i wyrazisty bas. Pomimo swojej umiarkowanej wielkości ujawnia swój pełny potencjał w pomieszczeniach mierzących do 80 m kw. Charakteryzują się ponadczasowym designem, aby zapewnić integrację z dowolnym wnętrzem.
Ayon Scorpio II i Focal Sopra No3 w Q21
Kolumny wyposażono w najlepsze przetworniki średniotonowe jakie kiedykolwiek opracowano w Focalu, które gwarantują przejrzystość odtwarzanego dźwęku mimo ich kompaktowej obudowy. W przeciwieństwie do Utopii, która jest z definicji ekstrawagancka i gdzie rozmiar nie jest żadnym ograniczeniem, Sopra dąży do maksymalnej kompaktowości, aby zapewnić łatwą integrację w pomieszczeniach o średniej wielkości.
Ayon Scorpio II i Focal Sopra No3 w Q21
Szczegóły dotyczące prezentowanych produktów:
Źródło: informacja prasowa Q21