hi-fi

TAGA Harmony Azure v.3

news |
niezdefiniowano - TAGA Harmony Azure v.3

Do oferty polskiej marki TAGA Harmony dołączył nowy produkt, kolumny podstawkowe Azure B-40 v.3.

Seria Azure v.3 nadaje charakter dźwiękowi płynącego z głośników, który jest jak morska bryza: mocny i delikatny zarazem, daje radość z słuchania porównywalną do podziwiania błękitnej toni Morza Lazurowego. Jednocześnie wygląd serii Azure jest elegancki, niesamowity i stylowy wprost nawiązując do uroków Francuskiej Riwiery.

Seria Azure jest dedykowana dla wymagających entuzjastów hi-fi i kina domowego, którzy szukają najlepszego dźwięku i kochają rozkoszować się brzmieniem bez utraty nawet najmniejszej nuty.
TAGA Harmony Azure v.3
Azure B-40 v.3 są wyposażone w magnetycznie mocowane maskownice co pomaga zachowywać elegancki wygląd przedniego panelu kolumn głośnikowych i przetworników, jak również przyczynia się do obniżenia zniekształceń, gdy maskownice są zdjęte.
TAGA Harmony Azure v.3

Najważniejsze cechy TAGA Harmony Azure v.3:

  • TLIE (Taga Low Interference Enclosure) – eleganckie sztywne obudowy pozostające neutralne na wibracje oraz koloryzacje.
  • Przetwornik wysokotonowy 2 generacji TPTTD-I (Taga Pure Titanium Tweeter Dome) wykorzystujący przeprojektowaną i lżejszą tytanową membranę, jak również podwójny magnes – charakteryzuje się wyższą skutecznością oraz szybszym i bardziej precyzyjnym ruchem membrany co zapewnia bardziej detaliczny, lekki dźwięk.
  • Wysokiej jakości przetwornik średnio-niskotonowy wykorzystujący technologię TDSC (Taga Dynamic Surround Control – Dynamiczna Kontrola Zawieszenia Membrany), zapewniającą stabilny ruch membrany, dynamikę, precyzję i zwiększoną czułość systemu.
  • Aluminiowe dekoracyjne pierścienie wszystkich głośników wraz z panelem przednim przetwornika wysokotonowego, polepszają dyspersję.
  • Udoskonalone zwrotnice: delikatniejsze i bogatsze wysokie tony, oraz lepiej zdefiniowana średnica i bardziej dynamiczny bas.

TAGA Harmony Azure v.3
TAGA Harmony Azure B-40 v.3 są oferowane w sugerowanej cenie detalicznej 1.299 złotych za parę.
Źródło: informacja prasowa Polpak Poland