s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Denon Home Subwoofer

news |
niezdefiniowano - Denon Home Subwoofer

Ekosystem głośników bezprzewodowych Denon Home powiększył się o nowy subwoofer zapewniający mocny i wydajny bas.

Denon wprowadził na rynek Denon Home Subwoofer – wysokowydajnego, bezprzewodowego subwoofera, który dodaje doskonale kontrolowany bas do soundbaru Denon Home Sound Bar 550 lub dowolnego głośnika bezprzewodowego Denon Home. Wystarczy podłączyć subwoofer do zasilania, połączyć się z siecią za pomocą Wi-Fi i cieszyć się głębią niskich tonów. Potężny, 8-calowy głośnik niskotonowy umieszczono w kompaktowej obudowie, która jest dopasowana do eleganckiego designu głośników Denon Home i soundbara. Denon Home Subwoofer zapewnia mocny, wydajny bas zarówno w muzyce, jak i filmach.

Dzięki technologii HEOS Built-in, nowy Denon Home Subwoofer można bezprzewodowo sparować z soundbarem Denon Home Sound Bar 550, a dodając parę głośników bezprzewodowych Denon Home można uzyskać prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1, ożywiający wrażenia płynące z kina domowego.
Denon Home Subwoofer
Aby uzyskać najwyższą wydajność dla pojedynczych głośników lub systemów stereo w ekosystemie HEOS Built-in, dodanie Denon Home Subwoofer zapewni bogate brzmienie basu, na które zasługują dzisiejsze nagrania w wysokiej rozdzielczości. Ustawienia poziomu wyjściowego, filtra dolnoprzepustowego i fazy można regulować w aplikacji HEOS, aby zoptymalizować subwoofer pod kątem indywidualnej akustyki pomieszczenia.
Denon Home Subwoofer

Rodzina głośników Denon Home

Bezprzewodowe głośniki multiroom Denon Home zapewniają referencyjną jakość dźwięku, jakiej konsumenci oczekują od marki Denon, w zapierającej dech w piersiach wysokiej rozdzielczości. Linia produktów Denon Home została fachowo dostrojona przez legendarnych mistrzów dźwięku Denon, umożliwiając bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w dowolnym pomieszczeniu, jednocześnie doskonale wkomponowując się w wystrój każdego wnętrza.
Denon Home Subwoofer
Użytkownicy mają dostęp do Spotify, Amazon Music HD, Deezer, TIDAL i wielu innych serwisów online, a także plików muzycznych przechowywanych na smartfonie przez Wi-Fi, AirPlay 2 lub Bluetooth. Dzięki łączności sieciowej i portowi USB rodzina Denon Home umożliwia nawet odtwarzanie plików o wysokiej rozdzielczości, w tym 192 kHz/24-bit oraz DSD 2,8/5,6 MHz.
Denon Home Subwoofer
Dzięki Denon Home każdy może cieszyć się muzyką w dowolnym pomieszczeniu oraz łatwo grupować wszystkie produkty wykorzystujące technologię HEOS, takie jak amplitunery AV, systemy Hi-Fi, soundbary i inne, aby zanurzyć się w szczegółowym, ekspansywnym dźwięku.

Cena i dostępność

Denon Home Subwoofer jest już dostępny w sprzedaży w cenie 2.499 złotych. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.denon.com.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution