s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

PMC seria ci

news |
niezdefiniowano - PMC seria ci

Nowe modele głośników instalacyjnych z serii ci (Custom Instal) firmy PMC przenoszą magię filmów i muzyki do domu.

Firma PMC (Personal Monitor Company) wystartowała w 1991 roku i od samego początku jej produkty były wykorzystywane do tworzenia największych hitów muzycznych, a także wspaniałych ścieżek dźwiękowych, które towarzyszyły hollywoodzkim przebojom zdobywającym wielokrotnie najważniejsze nagrody branżowe. Od Titanica po Skyfall, od Iron Mana po Spider-Mana firma brała czynny udział w miksowaniu dźwięku, a za wkład w doskonałość nagrania, wielokrotnie została wyróżniona nagrodą Emmy.

Do tego by odtworzyć budzący podziw realizm i oszałamiającą dynamikę dowolnego rodzaju muzyki lub filmu, nie może być lepszego wyboru kolumn głośnikowych niż te, które zostały użyte do jego stworzenia. Wszystkie modele wykorzystują: linię transmisyjną ATL, przetworniki niskotonowe o długim skoku i membrany Natural Fibre LT oraz miękkie kopułki średniotonowe i wysokotonowe.
PMC seria ci

W skład serii "ci" wchodzą:

  • ci30 jest najmniejszy z gamy, idealny do montażu w suficie, w ścianie lub na ścianie. Przewyższa wydajnością dwukrotnie większe głośniki konkurencji, dzięki czemu idealnie nadaje się do
  • kanałów surround, Dolby Atmos i stereo w mniejszych pomieszczeniach.
  • ci45 nadaje się do większych przestrzeni; posiada całą szybkość i atak ci30, ale zapewnia większą głębię obrazu, rozciągnięcie basów i dynamikę.
  • ci65 dzięki drugiemu przetwornikowi basowemu LT, wytwarza więcej mocnego uderzenia i zapewnia dynamiczną prezentację, większy zapas mocy i rozszerzenie odtwarzania basów. Idealnie nadaje się do użytku jako głośnik surround w średnich i dużych pomieszczeniach i jako głośniki główne w małych i średnich pomieszczeniach.
  • ci90slim oferuje taką samą wydajność jak modele Ci30 i Ci45 ale w długiej, wąskiej obudowie. Jest to opcja dodatkowa, pasująca do standardowej konstrukcji szkieletowej ściany.
  • ci140 to nasze szczytowe osiągnięcie w zakresie projektowania głośników naściennych do kina domowego. Z kompletem czterech 5-calowych głośników niskotonowych o długim skoku LTx, zaawansowanej linii transmisyjnej z technologią Laminair, z najnowszą wersją głośnika średniotonowego i miękką kopułką wysokotonową, są to najprawdopodobniej najlepsze tego typu kolumny na rynku.
  • Wykorzystując te same cztery przetworniki basowe, które zastosowano w ci140 i współpracując z ATL, subwoofer ci140sub potrafi wytworzyć dodatkową energię w zakresie najniższych częstotliwości, bardzo przydatną w instalacjach kina domowego.

Źródło: informacja prasowa E.I.C.