hi-fi

Buchardt A700 w Q21

news |
niezdefiniowano - Buchardt A700 w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentację flagowych kolumn aktywnych A700 duńskiej marki Burchardt.

Buchardt A700 to w pełni aktywne kolumny podłogowe, których możemy używać zarówno do stereo, jak i kina domowego. Jest to trzyipółdrożna konstrukcja z 4 wzmacniaczami klasy D do każdego głośnika (4x150W), wyposażona w czterordzeniowy układ DSP oraz podwójny układ DAC Cirrus Logic CS4398. W wersji rozbudowanej o hub z pilotem umożliwia korzystanie z Bluetooth, Airplay, Spotify Connect, Chromecast i strumieniowania sieciowego UPnP.

Daje to możliwość podłączenia źródeł analogowych, takich jak gramofon czy odtwarzacz CD. A700 ma najlepszą dostępną technologię bezprzewodowego dźwięku. Obsługuje transmisję bezprzewodową z dowolnego nadajnika WiSA o bezstratnej rozdzielczości 24-bit/96kHz. Kolumny można dostosować do własnych preferencji oraz akustyki pomieszczenia dzięki systemowi kalibracji, do którego dostęp mamy za pośrednictwem aplikacji kompatybilnej z systemami iOS i Android.
Buchardt A700 w Q21
Gorąco zachęcamy do umówienia się na prezentację aktywnych systemów Buchardt Audio w salonie stacjonarnym Q21. Jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie kolumny te są dostępne w ciągłej sprzedaży. Link do szczegółów i oferty handlowej: https://www.q21.pl/product/search?query=a700
Źródło: informacja prasowa Q21