s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audiomica działa dalej

news |
niezdefiniowano - Audiomica działa dalej

Dnia 15.01.2022 odszedł Łukasz Mika, założyciel i właściciel firmy Audiomica Laboratory. Mimo tej smutnej wiadomości firma nie zawiesza działalności i będzie kontynuować dzieło jej twórcy.

Łukasz był osobą znaną w branży audio i wielu podziwiało jego wiedzę, determinację i olbrzymie zaangażowanie. Wspaniała osobowość, nietuzinkowe poczucie humoru, nieszablonowe pomysły, taki był i takim zapamiętamy go na zawsze.

Jego wielką miłością była muzyka, z pasji do niej stworzył i rozwinął swoją firmę. Markę Audiomica budował przez ponad 15 lat i bez wątpienia jest to dzieło jego życia, dzieło, które dziś jest rozpoznawane i cenione wśród koneserów na całym świecie.
Firma Audiomica Laboratory będzie kontynuowała swoją działalność. Prezesem firmy został członek rodziny Marcin Knopik, który zawsze był zaangażowany w projekty i życie firmy. Załoga w niezmienionym składzie będzie realizowała zamówienia. Spuścizna jaką pozostawił po sobie Łukasz Mika zostaje w rodzinie i wśród ludzi zarażonych przez niego pasją. Działalność i rozwój marki Audiomica kontynuowane będą zgodnie z założeniami i koncepcjami pozostawionymi przez jej twórcę.
Źródło: informacja prasowa Audiomica