hi-fi

Shure Aonic 40

news |
niezdefiniowano - Shure Aonic 40

Po sukcesie bezprzewodowego i świetnie brzmiącego modelu Aonic 50, 
firma Shure wprowadza bardziej przystępny cenowo model słuchawek nausznych Aonic 40.

Słuchawki Shure Aonic 40 to skrupulatnie zaprojektowana konstrukcja, wykonana 
z najwyższej jakości materiałów, posiadająca nie tylko świetne brzmienie, ale 
i zaawansowany system redukcji szumów. Ten ostatni przyda nam się
 nie tylko na ulicy, ale chociażby w głośnym biurze, czy samolocie.

Aonic 40 są nie tylko wytrzymałe, dzięki użyciu solidnych materiałów, takich jak lotniczej klasy aluminium oraz wzmacniany włóknem szklanym nylon. Są też lekkie, możemy je złożyć na płasko i umieścić w gustownym etui, z którym są dostarczane.
Shure Aonic 40

Doskonałe brzmienie dzięki autorskim przetwornikom

Marka Shure ma ogromne doświadczenie w konstruowaniu nie tylko mikrofonów, ale także słuchawek. Dlatego w Aonic 40 zastosowano autorskie przetworniki dynamiczne z kompozytowymi membranami o średnicy 40mm, które napędzane są przez zoptymalizowane, neodymowe układy magnetyczne. Zapewnia to nie tylko czyste, ale i nasycone, oraz pełno pasmowe brzmienie, które jest jednocześnie zaskakująco przestrzenne i precyzyjne.

Zaawansowany system tłumienia szumów otoczenia

Nowy model posiada system ANC eliminujący hałasy z zewnątrz. I, co niezwykle istotne, siłę działania tego systemu możemy regulować dzięki trzem ustawieniom. Sprawia to, że Aonic 40 potrafią skutecznie usunąć zakłócenia o niskich częstotliwościach, przez co możemy słyszeć bardziej wyraźnie linię rytmiczną. Ponadto, za naciśnięciem przycisku - tryb środowiskowy, bez problemu będziemy mogli rozmawiać bez zdejmowania słuchawek z głowy.
Shure Aonic 40

Dedykowana aplikacja i zaawansowana korekcja barwy

Dzięki Aplikacji ShurePlus PLAY na systemy iOS oraz Android możemy nie tylko regulować poziom działania systemu tłumienia szumów otoczenia, aplikacja umożliwi nam także zaawansowaną korekcję barwy dźwięku za pomocą wbudowanego korektora. Możemy skorzystać zarówno z predefiniowanych ustawień, jak i stworzyć własny profil brzmienia, który będzie dostosowany do naszych preferencji. Co istotne, ustawienia te zapisywane są bezpośrednio 
w pamięci słuchawek, przez co możemy z łatwością przenosić je między aplikacjami i podłączonymi urządzeniami.

Bluetooth 5 i zaawansowana łączność

Shure Aonic 40 w pełni wspiera standard Bluetooth 5, obsługując także kodeki takie, jak aptX, czy wysokiej rozdzielczości aptX HD. Co więcej, dzięki odpowiednio zaprojektowanym mikrofonom kierunkowym osiągnięto świetną jakość połączeń telefonicznych, co sprawia, że podczas rozmów nasz głos będzie bardzo wyraźny, niezależnie od otoczenia. Ponadto dwukierunkowy port USB-C pozwala na komunikację z mikrofonem także za pomocą kabla. Z kolei dzięki wejściu w standardzie 3,5mm (mini-jack) możemy podłączyć się do zewnętrznych analogowych źródeł dźwięku, na przykład w samolocie.
Shure Aonic 40
Shure Aonic 40 dostępne są w czarnym i białym kolorze w cenie sugerowanej 1.199 złotych. Klienci mają możliwość przetestowania i odsłuchu w sieci sklepów MP3store i HiFiPRO.
Źródło: informacja prasowa MIP