hi-fi

Horn i Wilson grają z WOŚP

news |
niezdefiniowano - Horn i Wilson grają z WOŚP

Jak w poprzednich latach Grupa firm Horn dokłada swoje cegiełki do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku wraz z marką Wilson firma Horn Distribution przekazała na specjalne aukcje charytatywne Allegro dla WOŚP, pięć zestawów atrakcyjnych produktów w specjalnie przygotowanych edycjach.

W licytacjach biorą udział dwa zestawy kolumn głośnikowych w stylu vintage – Wilson Classic wraz z podstawami. Kolumny oznaczone zostały specjalnymi, grawerowanymi emblematami z logo 30. Finału WOŚP na maskownicy, tabliczkami znamionowymi z tym samym logo i dedykacją w języku angielskim "Prepared with pride for the Great Orchestra of Christmas Charity, 30th Finale, 30th January 2022" ("Przygotowane z dumą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 30. Finał, 30 stycznia 2022 r."). Również podstawy zyskały specjalne emblematy. Do kompletu zostały dołączone pamiątkowe certyfikaty autentyczności z podpisami zespołu Wilson oraz firmowy kalendarz 2022.
Horn i Wilson grają z WOŚP
3 kolejne produkty wystawione na aukcjach to zestawy głośników bezprzewodowych Wilson ONE xD, również oznaczone grawerowanym emblematem 30. Finału WOŚP i dołączonymi pamiątkowymi certyfikatami autentyczności oraz firmowym kalendarzem. Aby wyróżnić każdą z aukcji i same głośniki ONE xD, nadaliśmy im "imiona" – Akord, Bas i Tenor, które zostały uwzględnione na certyfikatach.
Wszystkie z licytowanych zestawów stanowią świetną pamiątkę udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu, specjalnym dodatkowo z okazji swojej 30-tej edycji. To niezwykły zbieg okoliczności, gdyż również Horn obchodził w zeszłym roku swoje 30 urodziny. Życzymy Orkiestrze wielu kolejnych lat z tak spektakularnymi sukcesami jak dotychczas.
Wszystke ze wspomnianych aukcji dostępne są do końca 4 lutego 2022 roku, w wydzielonej sekcji Allegro pod adresem https://bit.ly/WilsondlaWOŚP Zapraszamy do udziału!
Źródło: informacja prasowa Horn Distriution