s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Teufel Real Blue i Real Blue NC

news |
niezdefiniowano - Teufel Real Blue i Real Blue NC

Teufel zaprezentował dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek wokółusznych Real Blue oraz Real Blue NC.

Teufel wprowadził na rynek wokółuszne słuchawki zamknięte Bluetooth - Real Blue i Real Blue NC, które odtwarzają muzykę nawet do 55 godzin. Za wysoką jakość przesyłanego bezprzewodowo dźwięku odpowiada moduł Bluetooth 5.0 z aptX i AAC. Model Real Blue NC wyposażono dodatkowo w funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC).

Jakość w parze z funkcjonalnością

Model Real Blue oraz Real Blue NC wyposażono w duże i lekkie liniowe przetworniki HD. W połączeniu ze standardem Bluetooth 5.0 z aptX i AAC gwarantują one odtwarzanie muzyki w jakości zbliżonej do płyty CD. Dzięki aplikacji Teufel Headphones dla systemów Android oraz iOS, użytkownik może dostosować charakter odtwarzanego dźwięku do własnych preferencji. Wbudowany system głośnomówiący z technologią Qualcomm cVc pozwala na prowadzanie rozmów w wysokiej jakości przez Skype, FaceTime czy telefon.
Słuchawki Real Blue NC wyposażone są w hybrydową redukcję szumów − Active Noise Cancelling, która za pomocą zewnętrznych mikrofonów wychwytują i niwelują hałas z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się najlepiej w zatłoczonych i hałaśliwych miejscach. Z aktywnym ANC słuchawki mogą działać ok. 41 godzin. W tym modelu dostępny jest również Tryb Transparentny, dzięki któremu użytkownik może wychwycić najważniejsze dźwięki z otoczenia bez konieczności ściągania słuchawek. Opcja ta sprawdzi się na przykład na dworcu podczas oczekiwania na komunikat.

Komfort użytkowania

Lekka i stabilna obudowa oraz miękkie, wentylowane i wymienne nauszniki zapewniają wysoki komfort noszenia. Zastosowane rozwiązania sprawiają, ze słuchawki pewnie i wygodnie dopasowują się do uszu, nawet gdy użytkownik nosi okulary. Dzięki temu Teufel Real Blue oraz Real Blue NC nadają się do długotrwałych sesji słuchania muzyki.
Teufel Real Blue i Real Blue NC
Słuchawki obsługiwane są za pomocą łatwo wyczuwalnego przycisku ulokowanego na prawej słuchawce. Za jego pomocą można sterować odtwarzaniem, uruchomić asystenta głosowego czy włączyć Tryb Transparentny. Przycisk ten pozwala również obsługiwać rozmowy telefoniczne: odbierać, odrzucać oraz kończyć połączenia.

Dostępność i cena

Słuchawki Real Blue są już dostępne na stronie https://teufelaudio.pl/real-blue-106136000 a Real Blue NC można kupić pod linkiem https://teufelaudio.pl/real-blue-nc-106135000 Urządzenia sprzedawane są w trzech wariantach kolorystycznych: Pearl White, Night Black i Steel Blue. W skład zestawu wchodzą: słuchawki Real Blue lub Real Blue NC, etui do transportu, kabel do ładowania (USB-A na USB-C) oraz kabel minijack z wbudowanym pilotem.
Real Blue dostępne są w cenie 799 zł natomiast model Real Blue NC kosztuje 1.099 zł. Dla użytkowników, którzy skorzystają ze specjalnego kodu znajdującego się na stronie https://www.teufelaudio.pl/ przewidziany jest rabat w wysokości 150 zł na Real Blue NC, ważny do 31 grudnia 2021 roku.
Źródło: informacja prasowa Teufel Audio