s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Ultrasone Signature Master, Natural i Pulse

news |
niezdefiniowano - Ultrasone Signature Master, Natural i Pulse

Firma Ultrasone wprowadza trzy nowe modele słuchawek z linii Signature, dzięki którym doświadczysz holograficznych wrażeń przestrzennych.

Na potrzeby najnowszej generacji słuchawek z linii Signature firma Ultrasone opracowała kolejną generację wielokrotnie nagradzanej technologii S-Logic3, która wysoko zawiesza poprzeczkę jeśli chodzi o reprodukcję dźwięku i naturalne odwzorowanie przestrzeni.

Innowacyjny system został oparty na specjalnej geometrii przetwornika wykorzystującego naturalny kształt małżowiny usznej, co w efekcie pozwoliło uzyskać holograficzne obrazowanie źródeł pozornych. Dzięki temu możemy doświadczyć realistycznych wrażeń przestrzennych, jakie możliwe są tylko na sali koncertowej. Firma Ultrasone przeprowadziła intensywne prace badawcze, dzięki którym opracowano zupełnie nową konstrukcję – mowa tu o Systemie Podwójnych Deflektorów.
Ultrasone Signature Master, Natural i Pulse

Signature Master

Najnowsze słuchawki Signature Master firmy Ultrasone zostały zaprojektowane z myślą o wymagających studiach nagraniowych szukających referencyjnych rowiązań. Zastosowano tutaj doskonałe przetworniki z membranami mylarowymi napylonymi tytanem o średnicy 40mm. Posiadają prawdziwe i referencyjne brzmienie znane ze słuchawek serii Edition, lecz w ich konstrukcji wykorzystano wytrzymałe tworzywa sztuczne, które świetnie znoszą trudy codziennego użytkowania przez profesjonalistów.
Komfortowe pady, które są ręcznie wykonywane w Niemczech doskonale adaptują się do kształtu ucha i głowy. A przy tym najnowszy system S-Logic3 sprawia, że teraz realizatorzy mogą dokładnie ocenić rozłożenie dźwięków oraz instrumentów w przestrzeni sceny muzycznej. Jednocześnie znacząco zredukowano poziom emisji dźwięku przez słuchawki do otoczenia, co wraz z autorskim systemem niskiej emisji elektromagnetycznej sprawia, że słuchawki te są także niezwykle praktycznym i bezpiecznym narzędziem codziennej, wielogodzinnej pracy.
Pozłacany napis "Signature Master" zapewnia użytkownika o posiadaniu najwyższej klasy produktu, który nie tylko oferuje świetne brzmienie, ale ma wartość ponadczasową. I to niezależnie, czy chodzi o rynek pro, czy hi-fi.
Ultrasone Signature Master, Natural i Pulse

Signature Natural

Nowoczesne urządzenia przenośnego audio sprawiły, że teraz możemy odtwarzać muzykę wszędzie. Nowe słuchawki Signature Natural podchodzą do tego tematu ze szczególnym pietyzmem. Dzięki zastosowaniu niezwykle wytrzymałych i precyzyjnie wykonanych elementów z zaawansowanych tworzyw sztucznych nie musimy się obawiać o ich trwałość.
Dzięki powlekanym tytanem membranom mylarowym o średnicy40 mm uzyskano pasmo przenoszenia aż do 40kHz. Owocuje to znakomitym oddaniem każdego detalu w brzmieniu oraz świetne obrazowanie struktur harmonicznych.
Projektanci firmy Ultrasone są w stałym kontakcie nie tylko z muzykami, ale i z profesjonalnymi użytkownikami na całym świecie. Dlatego też słuchawki Signature Natural są zoptymalizowane pod kątem wymagających urządzeń. Świadczy o tym chociażby impedancja 32 omów, która sprawia, że można je napędzić z praktycznie każdego źródła – takiego, jak smartfon, czy tablet bez utraty jakości. Dodatkowo przełomowa technologia S-Logic3 sprawia, że uzyskano holograficzny obraz sceny dźwiękowej.
Ultrasone Signature Master, Natural i Pulse

Signature Pulse

Od wielu lat bycie DJ stało się de facto kolejną i uznaną zarazem formą sztuki. Dlatego Ultrasone przedstawia model Signature Pulse, który właśnie jest dedykowany do użytku klubowego. Wyposażony w najnowszą wersję systemu S-Logic3 oferuje referencyjną jakość przekazu – nawet w hałaśliwym pomieszczeniu, jakim jest klub.
Dzięki możliwości obrócenia muszli, słuchawki te są także niezwykle praktyczne. Brązowe blaszki wskazują, że mamy do czynienia z prawdziwym i skrupulatnie zaprojektowanym produktem marki Ultrasone – wykonanym w Bawarii z dbałością o wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Bo właśnie na takie produkty zasługują DJ'e, którzy są także znakomitymi artystami.
Ultrasone Signature Master, Natural i Pulse
Nowa seria Signature ma kompletnie przeprojektowane opakowania, które jednoznacznie sugeruje wysoki poziom wyrafinowania – i to nie tylko technicznego – słuchawek marki Ultrasone. Jednocześnie, użycie nowych materiałów, które nadają się do powtórnego przetworzenia daje jasny sygnał, że środowisko naturalne jest dla producenta przedmiotem troski. A przy tym nowe opakowania są nie tylko niezwykle trwałe, ale w naturalny i niewymuszony sposób piękne.
Nowa seria Signature jest już dostępna na naszym rynku. Sugerowane ceny detaliczne słuchawek wynoszą odpowiednio: Signature Pulse - 2.499 złotych, Signature Natural - 2.990 złotych, a dla Signature Master - 4.350 złotych.
Słuchawki Ultrasone Signature można odsłuchać i ewentualnie nabyć m.in. w sieci sklepów HiFiPRO i MP3Store.
Źródło: informacja prasowa MIP