s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Seria Roksan Attessa w salonie Q21

news |
niezdefiniowano - Seria Roksan Attessa w salonie Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszej linii urządzeń Roksan Attessa.

Roksan wprowadził do oferty serię urządzeń audio nowej generacji o nazwie Attessa. Cała linia została zaprojektowana i opracowana w Wielkiej Brytanii, składa się ona ze wzmacniacza ze streamerem, wzmacniacza zintegrowanego, gramofonu oraz transportu płyt CD. Wszystkie urządzenia łączy jakość brzmienia z eleganckim wzornictwem oraz wygodą obsługi.

Wzmacniacz Roksan Attessa Integrated Amplifier dysponuje mocą 130W/kanał, doskonale współpracując z niemal wszystkimi zestawami kolumnowymi. Urządzenie zostało wyposażone w szeroką gamę wejść analogowych i cyfrowych, a sygnał ze źródła cyfrowego trafia do wysokiej klasy przetwornika cyfrowo-analogowego Burr-Brown obsługującego sygnał do 24 bit/192 kHz. Na pokładzie znajduje się także odbiornik Bluetooth z obsługą aptX oraz przedwzmacniacz gramofonowy umożliwiający bezpośrednie podłączenie gramofonu do wzmacniacza.
Roksan Attessa w salonie Q21
Wzmacniacz sieciowy Roksan Attessa Streaming Amplifier dodatkowo wyposażony jest w moduł BluOS. To potężna platforma strumieniowa multi-room. Wzmacniacz strumieniowy Attessa jest kompatybilny z wiodącymi serwisami streamingowymi i może przesyłać muzykę bezprzewodowo nawet do 64 stref.
Uzupełnieniem oferty wzmacniaczy jest transport Roksan Attessa CD Transport. Łącząc go cyfrowym kablem ze wzmacniaczem wykorzystujemy przetworniki wbudowane we wzmacniacz. Dopracowane oprogramowanie transportu zapewnia precyzyjne i bezbłędne odtwarzanie płyt CD.
Roksan Attessa w salonie Q21
W skład nowej linii Attessa wchodzi także dedykowany gramofon. Roksan Attessa Turntable został opracowany i zmontowany w Wielkiej Brytanii, dostarczany jest w komplecie z doskonałym ramieniem typu unipivot oraz zainstalowaną wkładką Roksan Dana. Talerz o dużej masie został wykonany ze szkła, a na jego krawędzi umieszczono aluminiowy tłumik drgań. Konstrukcja podstawy gramofonu, wraz z nóżkami, które izolują gramofon od zewnętrznych wibracji, jest wzorowana na Xerxesie, legendarnym gramofonie Roksana.
Roksan Attessa w salonie Q21
Dla pierwszych klientów urządzeń Roksan Attessa w salon Q21 przygotował specjalną ofertę. Szczegóły u doradców.
Wszelkie szczegóły dotyczące oferty on-line znajdziecie pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=attessa
Źródło: informacja prasowa Q21