s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Fyne Audio F1.8 w Q21

news |
niezdefiniowano - Fyne Audio F1.8 w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy kolumn podstawkowych Fyne Audio F1.8 wyposażonych w koncentryczny układ głośnikowy.

Ekskluzywna stolarka, ręczne wykonanie i perfekcjonizm w każdym calu. Właśnie takie są F1.8 od Fyne Audio. Trzeba ich posłuchać, bowiem pomimo najszczerszych chęci i kwiecistego języka, żaden opis nie odda tej precyzji, spójności i harmonii brzmienia. Obszerna scena w trzech wymiarach. Okleina z prawdziwego orzecha włoskiego i precyzyjne wykonanie w brytyjskim zakładzie produkcyjnym sprawiają, że kolumny będą pasowały nawet do najbardziej wysublimowanego pomieszczenia.

Głośnik F1-8 wykorzystuje tę samą technologię, którą zastosowano w wolnostojącym rodzeństwie. Ręcznie wykonana obudowa wsparta jest na cokole wykonanym z aluminium, w którym znajduje się najnowocześniejszy dyfuzor BassTrax LF. Otoczony gumowym obramowaniem FyneFlute, F1-8 wyposażony jest w 200mm przetwornik niskiej częstotliwości IsoFlare połączony z 25-milimetrową kopułką wysokotonową z magnezową kopułką, aby stworzyć punktowy, wyrównany w czasie przetwornik zapewniający czyste promieniowanie izotropowe w całym spektrum audio.
Fyne Audio F1.8 w Q21
Starając się ułatwiać zakupy Klientom, salon Q21 posiada ofertę rozliczenia starych kolumn w ramach zakupu nowych. W tym celu chętni proszeni są o kontakt z pracownikami salonu w celu otrzymania indywidualnej oferty.
Oferta oraz szczegóły znajdują się pod linkiem - https://www.q21.pl/blog/fyne-audio-f1-8-odsluchy-w-salonie-q21.html
Źródło: informacja prasowa Q21