hi-fi

Quad Artera Solus Play

news |
niezdefiniowano - Quad Artera Solus Play

Najnowszy system sieciowy all-in-one z odtwarzaczem płyt kompaktowych - Quad Artera Solus Play w salonie Q21.

Quad Artera Solus Play wyposażono w system DTS Play-Fi do bezprzewodowego przesyłania dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Charakteryzuje się on intuicyjną obsługą i zapewnia dostęp do wielu usług muzycznych, w tym Spotify, Tidal, Amazon Music, Deezer, Qobuz, HDtracks, TuneIn, iHeartRadio i SiriusXM.

W sercu Artera Solus Play znajduje się ES9018 Sabre32 Reference. Wybitny, 32-bitowy, ośmiokanałowy, hybrydowy, układ Delta-Sigma DAC - fachowo zaimplementowany przez renomowanych inżynierów firmy Quad.
Quad Artera Solus Play
Zwolennicy płyt CD mają do dyspozycji wysokiej klasy szczelinowy napęd. Cztery opcje filtrów cyfrowych pozwalają użytkownikom dostosować dźwięk zarówno z płyt CD, jak i zewnętrznych źródeł cyfrowych, do własnego gustu i charakteru materiału źródłowego.
Quad Artera Solus Play
Quad Artera Solus Play
Przedwzmacniacz i stopnie wzmacniacza mocy Artera Solus Play zawierają zbalansowane obwody oraz wysokiej jakości komponenty, aby zapewnić czystość dźwięku. Głośność jest regulowana w domenie analogowej pod kontrolą mikroprocesora, a następnie wysyłana bezpośrednio do końcówki mocy dual-mono klasy AB, która dostarcza 2x75W przy 8 omach. W celu minimalizacji zniekształceń, zasilacze lewego i prawego kanału odizolowano od siebie, a także od reszty systemu.
Quad Artera Solus Play
Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy urządzenia do swojego salonu stacjonarnego. Jego cena detaliczna wynoi 8.999 złotych. Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest w sklepie on-line - https://www.q21.pl/product/search?query=quadsolusplay
Źródło: informacja prasowa Q21