hi-fi

Marka Norstone w Polsce

news |
niezdefiniowano - Marka Norstone w Polsce

Firma Horn Distribution wprowadza do swojej oferty dystrybucyjnej akcesoryjne linie produktowe marki Norstone.

Francuska marka NorStone specjalizuje się w projektowaniu i produkcji licznych akcesoriów dla branży audio-video i miłośników hi-fi i kina domowego. NorStone posiada szeroką linię mebli i podstaw pod głośniki. Zaprojektowane we Francji produkty NorStone charakteryzują się wysokim poziomem jakości i atrakcyjną ceną.

Meble audio-video tej marki wykorzystują wysokiej jakości materiały (stopy ze szczotkowanego metalu, szkło hartowane, drewno) i najczęściej integrują system zarządzania kablami, dla dyskretnej i eleganckiej instalacji elektroniki. Kable audio-video NorStone są zgodne z najnowszymi standardami i produkowane z najwyższej jakości przewodników i złączy: ważne dla prawidłowego przesyłania np. sygnałów wideo 1080p 3D i UHD 4K na duże odległości.
Marka Norstone w Polsce
W czasach, gdy środowisko domowe jest oczkiem w głowie wszystkich, projektowanie wnętrz staje się wszechobecną troską podzielaną przez większość. Przedmioty, meble, tekstury, kolory... Tak wiele szczegółów, które nas otaczają i na które zwracamy szczególną uwagę, ponieważ przyczyniają się do naszego dobrego samopoczucia. NorStone łączy praktyczność i estetykę, oferując kolekcję współcześnie zaprojektowanych mebli i akcesoriów hi-fi i kina domowego, wykonanych z materiałów stworzonych specjalnie dla zapewnienia idealnego funkcjonowania sprzętu audio i wideo. Niezależnie od tego, czy chodzi o gramofon, telewizor, wzmacniacz lampowy czy stojak głośnikowy, NorStone oferuje skuteczne rozwiązania dostępne w przystępnych cenach.
Aktualnie w dystrybucji Horna znajdują się wybrane produkty, gotowe do natychmiastowej sprzedaży z kategorii stolików RTV i Hi-Fi, podstaw głośnikowych, kable głośnikowe i inne oraz akcesoria. Oferta będzie sukcesywnie rozszerana, o czym będziemy informować zainteresowanych. Oferta jest dostępna na stronie dystrybucyjnej Horna https://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/NORSTONE wraz z cenami detalicznymi, referencyjnymi. Strona domowa marki Norstone jest dostępna pod adresem https://www.norstone-design.com.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution