s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Focal On Wall 301 i 302

news |
niezdefiniowano - Focal On Wall 301 i 302

Focal prezentuje nową linię głośników On Wall 300, rozszerzającą ofertę rozwiązań audio dla domowych systemów rozrywki.

Znana na całym świecie ze swojego znakomitego brzmienia, francuska marka Focal prezentuje nowe głośniki do domu: On Wall 301 oraz On Wall 302. Biorąc pod uwagę wszystkie możliwe zastosowania i potrzeby słuchania inżynierowie Focala zaprojektowali te głośniki zarówno do użytku w systemach stereo jak i kina domowego, oferując wysokiej jakości produkty do montażu na stojaku lub na ścianie.

Nowe rozwiązania audio dla domu

Po zaprezentowaniu w styczniu znakomitych głośników instalacyjnych ściennych i sufitowych z linii 1000 Series, teraz Focal przedstawia nową linię On Wall 300. Produkowane są we własnych zakładach produkcyjnych w Saint-Étienne we Francji. Modele On Wall 301 i On Wall 302 to głośniki naścienne, które można zainstalować wokół telewizora, aby cieszyć się wrażeniami kina domowego i słuchaniem muzyki w stereo.
Focal On Wall 301
Focal nieustannie przesuwa granice, jeśli chodzi o projektowanie i rozwój swoich produktów hi-fi. Oznacza to, że chociaż akcesoria wymagane do montażu głośników na ścianie są dołączone w zestawie, specjalnie zaprojektowane stojaki dla głośników są również oferowane jako wyposażenie dodatkowe. Instalacja jest bardzo łatwa i prosta pozwalając na bezproblemowe stworzenie konfiguracji składającej się z dwóch lub trzech głośników rozmieszczonych wokół ekranu.

Wyrafinowany design oraz dbałość o szczegóły

Dzięki wyrafinowanemu designowi i "kanciastej" sylwetce kształt głośników On Wall 300 jest po prostu wyjątkowy, stawiając na estetykę i szybką instalację. Dostępne w wykończeniu Black Satin lub White High Gloss, idealnie wpasowują się w każde wnętrze. Wreszcie, Focal stale włącza do swoich kolekcji konkretne korzyści i unikalne funkcjonalności, jednocześnie myśląc o całości, aby uzyskać spójny efekt końcowy. Gamę nowych głośników można zatem łączyć z innymi produktami Focal, takimi jak linia głośników instalacyjnych ściennych i sufitowych z serii 300 lub głośniki Chora, Aria, Kanta, a nawet Dôme Flax.
Focal On Wall 302
Innowacyjność jest podstawą działań marki Focal od jej założenia w 1979 roku. Nowe głośniki zawierają ekskluzywne technologie, takie jak przetworniki głośnikowe Flax, w których membrana wykonana jest z lnu, co zapewnia lepszą reprodukcję dźwięku. Głośniki zostały również wyposażone w aluminiowo-magnezowy tweeter, oferujący dobrze zdefiniowaną górę. Dzięki tym technologiom głośniki gwarantują rewelacyjne wrażenia słuchowe z realistycznym dźwiękiem, czystym i precyzyjnym wokalem oraz głębokim, uderzającym basem.
Focal On Wall 301 i 302
Nowe głośniki dostępne będą we wrzesieniu 2021 w cenie Focal On Wall 301 – 4.699 zł/szt. i Focal On Wall 302 – 6.999 zł/szt.
Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.