hi-fi

Campfire Audio Satsuma i Honeydew

news |
niezdefiniowano - Campfire Audio Satsuma i Honeydew

Campfire Audio, renomowany amerykański producent wysokiej klasy słuchawek wprowadza dwa nowe i jednocześnie atrakcyjne cenowo produkty.

Nowe modele Satsuma i Honeydew to dokanałowe słuchawki, które adresowane są do wymagających klientów oczekujących nie tylko doskonałego brzmienia, ale też świetnego wykonania i niezwykle korzystnego stosunku jakości do ceny.

Campfire Audio Satsuma

Ten model to konstrukcja oparta na szerokopasmowym przetworniku armaturowym umieszczonym wewnątrz precyzyjnie wykonanej za pomocą druku 3D obudowy. W modelu tym znajdziemy także firmowy system T.A.E.C zapewniający świetne odtwarzanie wysokich tonów, które są nie tylko doskonale rozciągnięte, ale także świetnie nasycone i jednocześnie precyzyjne.
Campfire Audio Satsuma
Campfire Audio Satsuma to przede wszystkim naturalny, czysty dźwięk, ze specjalnym naciskiem położonym na neutralność średnich tonów i ponadprzeciętną jakość wokali.
Campfire Audio Satsuma
Warto w przypadku tych słuchawek zwrócić także uwagę na to, że dzięki zastosowaniu wentylowanej konstrukcji armaturowej mamy w tym modelu także odpowiednią ilość precyzyjnego i kontrolowanego basu. A przy tym basu, który idealnie wpisuje się koncepcję naturalnego, czystego i zrównoważonego brzmienia. Dla tych wszystkich, którzy w tym zakresie cenowym będą szukać właśnie tych cech – Campfire Audio Satsuma będzie z pewnością doskonałym wyborem! Cena detaliczna to 999 złotych.

Campfire Audio Honeydew

Te słuchawki dokanałowe - podobnie jak model Satsuma – także posiadają precyzyjnie wykonaną w technice druku 3D obudowę. A jednocześnie jest to konstrukcja oparta na specjalnie zaprojektowanym przetworniku dynamicznym o średnicy membrany 10mm. Przetwornik ten posiada unikalną membranę LCP ("liquid crystalline polimer" – polimer ciekłokrystaliczny), która zapewnia nie tylko referencyjną jakość, dynamikę oraz rozciągnięcie basu, lecz także odpowiednią definicję i czystość brzmienia w całym paśmie.
Campfire Audio Honeydew
Campfire Audio Honeydew to także słuchawki, które – dzięki zastosowaniu przetwornika dynamicznego – grają też dużą, ekspansywną sceną oraz całościowo energetycznym i jednocześnie ciepłym dźwiękiem. Dla wszystkich słuchaczy, którzy cenią sobie muzykalność oraz znakomite oddanie basu – Campfire Audio Honeydew będą strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Cena detaliczna modelu to 1.199 złotych.
Campfire Audio Honeydew

Najwyższej jakości akcesoria

Wszystkie produkty Campfire Audio wykonane są przez pasjonatów przywiązujących uwagę do każdego szczegółu. Dlatego też w przypadku modeli Satsuma i Honeydew dostajemy także wysokiej klasy, specjalnie zaprojektowany od postaw kabel "Smoky Lite". Jest to konstrukcja typu litz oparta na przewodach z wysokiej czystości miedzi powlekanej srebrem.
Campfire Audio Smoky Lite
Dodatkowo mamy oczywiście konektory MMCX specjalnie wykonane przez Campfire Audio z miedzi berylowej, które zapewniają znakomitą jakość połączenia przez długie lata. Jeżeli dodamy do tego eleganckie etui oraz pełny zestaw gąbek oraz narzędzi – to jasnym stanie się, iż słuchawki proponowane nam przez amerykańską markę to także coś, czym możemy cieszyć się przez wiele długich lat, czerpiąc niezwykłą przyjemność z obcowania z naszą ulubioną muzyką!
Oba te modele znajdziemy w wybranych specjalistycznych sklepach audio, a do odsłuchu w sklepach HiFi Pro oraz MP3Store.
Źródło: informacja prasowa MIP