s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Loewe klang s3 i klang s1

news |
niezdefiniowano - Loewe klang s3 i klang s1

Loewe wprowadza dwa nowe radia smart wyróżniające się elegancką stylistyką i wysokiej jakości obudową, które zapewniają krystalicznie czysty dźwięk.

Dwa nowe systemy głośnikowe smart, Loewe klang s3 oraz Loewe klang s1 wyposażono w radio internetowe oraz tuner DAB/DAB+. Użytkownik może zaprogramować dowolną z blisko 25 tys. stacji radiowych i cieszyć się nieskończonym wyborem różnorodnych programów radiowych. Ponadto zintegrowane są również serwisy takie jak Amazon Music, Deezer lub Spotify Connect – w końcu strumieniowanie jest częścią DNA rodziny Loewe klang s.

Większy model Loewe klang s3 wyposażony jest w szczelinowy mechanizm CD, jeszcze bardziej poszerzając możliwość słuchania muzyki. A to nie wszystko. Wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth ułatwia odtwarzanie ulubionych nagrań wprost ze smartfona lub tabletu, a korzystając z portu USB można także słuchać muzyki zapisanej w postaci plików audio.
Loewe klang s3 i klang s1

Doskonała wydajność

Loewe klang s1 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk z mocą wyjściową 80W, podczas gdy Loewe klang s3 uzyskuje nawet 120W całkowitej wyjściowej mocy muzycznej. Układ głośników w połączeniu z portem bas-refleks tworzy perfekcyjnie zbalansowaną scenę dźwiękową z mocnym basem i krystalicznie czystymi sopranami.

Elegancka stylistyka

Dwa nowe piękne modele emanują czystą powściągliwością stylistyczną i wyposażone są w obudowy ze szczotkowanego aluminium z wyprofilowanymi przyciskami i podświetlanym pokrętłem. Bardzo duży wyświetlacz umożliwia komfortowy odczyt i zapewnia przyjazny dla użytkownika dostęp do osobistych treści. Projekt Loewe klang s1 i Loewe klang s3 jest idealną symbiozą atrakcyjnej optyki i wygodnej obsługi, co zostało docenione przez międzynarodowe jury przyznające renomowane nagrody za wzornictwo – iF Design oraz Red Dot. Loewe klang s3 z racji swoich wymiarów doskonale sprawdza się w domowym biurze lub średniej wielkości salonie. Z kolei kompaktowe radio smart Loewe klang s1 zajmuje niewiele miejsca i jako minimalistyczne rozwiązanie idealnie pasuje do mniejszych pomieszczeń, np. sypialni, kuchni lub łazienki.
Loewe klang s3 i klang s1
Smart radio Loewe klang s1 już jest dostępne w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wynosi 2.199 zł. Pierwsze egzemplarze bardziej zaawansowanego modelu, Loewe klang s3, pojawią się w polskich salonach w lipcu br. i będą kosztowały 3.199 zł.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan