hi-fi

Bang & Olufsen w salonach Top Hi-Fi & Video Design

news |
niezdefiniowano - Bang & Olufsen w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Spółka ASBIS Poland podpisała umowę partnerską z firmą Audio Klan o współpracy w zakresie sprzedaży produktów Bang & Olufsen w Polsce.

ASBIS Enterprises jest partnerem dystrybucyjnym Bang & Olufsen w Europie Środkowo-Wschodniej oraz krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (z wyłączeniem Rosji) od maja 2020 roku. Na mocy umowy zawartej pomiędzy ASBIS Enterprises i firmą Audio Klan produkty Bang & Olufsen będą teraz dostępne zarówno w salonach Top Hi-Fi & Video Design, jak i w sklepie internetowym www.tophifi.pl. Dodatkowo w wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design powstaną specjalne strefy poświęcone produktom duńskiej marki

Audio Klan jest jednym z najprężniej działających dystrybutorów urządzeń AV na polskim rynku i operatorem największej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design. Całą sieć tworzy 19 nowoczesnych salonów zlokalizowanych w 14 miastach Polski. Od ponad 25 lat firma dostarcza najlepsze jakościowo i funkcjonalnie rozwiązania obejmujące nowe technologie, zaawansowane systemy stereo i kina domowego oraz najwyższej klasy urządzenia high-end.
"Bang & Olufsen to marka, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom dobrego, profesjonalnego brzmienia oraz bardzo nowoczesnej i funkcjonalnej stylistyki. Marka, która trwa nieprzerwanie od 1925 roku, jest synonimem prestiżu oraz wysokiej jakości. Chcieliśmy, żeby wartości prezentowane przez Bang & Olufsen były spójne z tymi, które posiada partner wybrany przez nas do sprzedaży tej marki na rynku polskim i to nam się udało. Audio Klan przez lata budował swoją pozycję w kraju i na przestrzeni dekad wypracował świetną renomę. Mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy pomiędzy ASBIS Poland oraz Audio Klan" – powiedział Przemysław Wierzbicki, prezes zarządu ASBIS Poland.
"Audio Klan i prowadzone przez nas salony Top Hi-Fi & Video Design od początku kładły główny nacisk na wysoką jakość brzmienia. Oferta Bang & Olufsen wpisuje się w naszą strategię rozbudowywania portfela produktów o najlepsze światowe marki. Dlatego bardzo nas cieszy podpisana umowa partnerska z ASBIS Poland na sprzedaż produktów Bang & Olufsen w Polsce. Jest ona naturalnym uzupełnieniem naszej oferty sprzedażowej. Jestem przekonany, że nasi klienci również docenią nową markę, którą właśnie wprowadzamy do sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design" powiedział Hubert Wiśniewski, Head of Retail w Audio Klan.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan