s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Virgil Van Dijk z JBL

news |
niezdefiniowano - Virgil Van Dijk z JBL

Jednym z ambasadorów marki JBL został Virgil Van Dijk – znany i lubiany piłkarz z Holandii.

Virgil Van Dijk to piłkarz Premier League i kapitan reprezentacji Holandii, który został uhonorowany tytułem europejskiego gracza roku UEFA w 2019 roku. JBL to wiodąca marka audio. Te dwa olbrzymy w swoich dziedzinach łączą siły i kroczą razem w rytmie doskonale brzmiącej muzyki. W sezonie 2019/2020 Virgil wraz z Liverpoolem został mistrzem Premier League, w sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA, w 2019 roku zdobył UEFA Super Cup oraz FIFA Club World Cup. Poczucie ambicji i absolutne zaangażowanie w dążeniu do doskonałości sprawiają, że JBL i Van Dijk idealnie do siebie pasują.

Podczas gdy fani czekają na szansę ponownego zobaczenia swojej ulubionej gwiazdy na żywo, Virgil pracuje ciężej niż kiedykolwiek na siłowni i na boisku treningowym, kontynuując rehabilitację po kontuzji. A dzięki mocy muzyki i wsparciu potężnych przenośnych głośników JBL, legendarny obrońca przygotowuje się do nowych wyzwań w kolejnych meczach. Van Dijk będzie twarzą nadchodzącej kampanii JBL, prezentującej najnowsze słuchawki JBL True Wireless.
Virgil Van Dijk z JBL
Virgil Van Dijk dołączył do imponującej listy ambasadorów JBL, wśród których znalazły się też inne gwiazdy futbolu takie jak: Lucas Hernandez i Jessie Lingard, gigant koszykówki Giannis Antetokounmpo i ikony muzyki: Martin Garrix i Bebe Rexha.
Virgil Van Dijk z JBL
JBL to kultowa marka, która pozostaje kulturowym kamieniem milowym w muzyce, sporcie i grach. Aby stworzyć bardziej autentyczne więzi z fanami i konsumentami, HARMAN nawiązał współpracę z niektórymi z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych muzyków, sportowców i artystów na całym świecie w ramach programu Global Brand Ambassador. Od Bebe Rexhy i Quincy Jonesa po gwiazdę WNBA, Candace Parker i beseballistę MLB Gleybera Torresa. Program ambasadorów marek HARMAN i JBL obejmuje jedne z największych nazwisk w dziedzinie rozrywki, muzyki i sportu. Do tego zacnego grona dołączyła w tym roku jeszcze jedna gwiazda: legendarny piłkarz Premier League i kapitan holenderskiej reprezentacji, Virgil Van Dijk!
Virgil Van Dijk z JBL
Moc JBL to wsparcie na wielu polach – od ćwiczeń i treningów po pomoc w skupieniu się przed meczami. JBL od lat był z Virgilem na każdym kroku. Jako wieloletni fan JBL, Virgil zawsze polegał na najnowocześniejszych konsumenckich produktach audio marki, aby zmotywować się do osiągnięcia wyznaczonych celów związanych z kondycją i dobrym samopoczuciem. Po urazie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) w październiku 2020 roku Virgil trenował ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, by sprostać oczekiwaniom fanów, którzy wypatrują okazji, by znów zobaczyć go na boisku. Dzięki wsparciu potężnych przenośnych głośników JBL, w tym JBL Boombox 2, wszystkie jego treningi dodatkowo motywuje potężne brzmienie, które pomaga mu wrócić do gry. A kiedy sesje treningowe wymagają czegoś jeszcze wygodniejszego niż przenośny głośnik Bluetooth, Virgil polega na słuchawkach JBL True Wireless, które zapewniają inspirujący dźwięk i komfort użytkowania. Najnowsza generacja słuchawek True Wireless idealnie pasuje do każdej aktywności, od gry w piłkę nożną po biegi treningowe, wędrówki i nie tylko.
Źródło: informacja prasowa Suport