s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

House of Marley PVXL ANC

news |
niezdefiniowano - House of Marley PVXL ANC

House of Marley udoskonalił swoje popularne słuchawki Positive Vibration XL wzbogacając je o układ aktywnej redukcji szumów (ANC).

Firma House of Marley zaprezentował najnowszy model słuchawek – PVXL ANC. Aby uczynić swoje popularne słuchawki Positive Vibration XL jeszcze lepszymi, projektanci wzbogacili je o niesamowity hybrydowy układ aktywnej redukcji szumów.
Podobnie jak pierwowzór, a także wiele innych produktów House of Marley, najnowsze Positive Vibration XL ANC wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Projektanci zastosowali drewno z certyfikatem FSC, tkaninę premium REWIND, stal nierdzewną oraz nadające się do recyklingu aluminium i w ten sposób połączyli naturalny styl z przesłaniem Marleya wskazującym na rzemiosło i zrównoważony rozwój.

W parze z dbałością o środowisko idzie wysoki komfort użytkowania słuchawek. Wokółuszne muszle PVXL ANC wykorzystują piankowe poduszki Ultra Comfort, które zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Ponadto słuchawki mają składaną konstrukcję, która ułatwia ich przewożenie i minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas transportu.
House of Marley PVXL ANC
Dzięki komfortowej konstrukcji użytkownik może w pełni skupić się na tym, co oferują 40-milimetrowe przetworniki Hi Definition. Głośniki zostały zaprojektowane i skonstruowane z myślą o dostarczeniu potężnego dźwięku. W efekcie bezprzewodowe Positive Vibration XL ANC z łatwością odwzorowują muzykę w jakości, której można oczekiwać od produktów House of Marley.
House of Marley PVXL ANC
Zaawansowane głośniki sprawdzają się nie tylko podczas odtwarzania muzyki. PVXL ANC wyposażone są również we wbudowany mikrofon. Pozwala on prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w ręku, a także umożliwia wydawanie komend głosowych. Do obsługi słuchawek można również wykorzystać przyciski umieszczone na obudowie słuchawek – za ich pomocą użytkownik zmieni m.in. poziom głośności i rozpocznie/wstrzyma odtwarzanie dźwięku.
House of Marley PVXL ANC
W przypadku słuchawek bezprzewodowych niezwykle istotnym jest nie tylko jakość dźwięku i wygoda użytkowania, lecz także czas pracy z dala od źródła energii. W tym aspekcie trudno cokolwiek zarzucić modelowi Positive Vibration XL ANC. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy umożliwia słuchanie muzyki przez 26 godzin przy włączonym układzie ANC i aż przez 35 godzin, gdy układ ten pozostaje nieaktywny. Długi czas pracy na jednym ładowaniu pozwala w znacznym stopniu uniezależnić się od źródła zasilania, a dodatkowo zwiększa żywotność produktu.
House of Marley PVXL ANC
Niecierpliwych melomanów ucieszy funkcja szybkiego ładowania. Dzięki niej wystarczy ładować słuchawki przez 15 minut, aby móc słuchać muzyki przez kolejne dwie godziny. Czas niezbędny do pełnego naładowania wbudowanego akumulatora został skrócony do minimum i wynosi zaledwie dwie godziny.
Słuchawki House of Marley Positive Vibration XL ANC trafią do sprzedaży na przełomie maja i czerwca br. W pierwszej kolejności na rynku zadebiutują słuchawki w wersji wykończeniowej Copper, a z początkiem czerwca także w wersji Signature Black. Poglądowa cena detaliczna modelu PVXL ANC wyniesie 799 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan