s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

iFi Audio Zen DAC V2 w Q21

news |
niezdefiniowano - iFi Audio Zen DAC V2 w Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na premierowe odsłuchy nowej wersji uznanego wzmacniacza słuchawkowego iFi Audio Zen DAC V2.

Zen DAC V2 jest tym samym wielokrotnie nagradzanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB o wysokiej rozdzielczości/wzmacniaczem słuchawkowym ale z pewnymi udoskonaleniami. Zmodernizowany został jego silnik cyfrowy z 8-rdzeniowego układu XMOS do 16-rdzeniowego. Jest niezwykle wydajny, a jednocześnie bardzo przystępny cenowo. Dzięki temu dekoduje MQA, a nie tylko renderuje.
Wystarczająco kompaktowy, aby używać go jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB/wzmacniacz na biurku i wystarczająco stylowy, aby używać go w domu z ulubionymi aktywnymi kolumnami lub wzmacniaczem. Zapewnia wysoki poziom specyfikacji i wydajności, który przekracza jego super przystępną cenę. Zen DAC V2 obsługuje PCM i DXD do 32 bit/384 kHz, DSD256 i MQA. DSD pozostaje "bit-perfect" dzięki chipowi True Native Burr-Brown. Umożliwia to odtwarzanie plików audio i strumieniowanie MQA, zapewniając dźwięk oryginalnego nagrania.

Dioda LED świeci się na zielono lub niebiesko, wskazując, że urządzenie dekoduje i odtwarza strumień lub plik MQA i wskazuje pochodzenie, aby zapewnić identyczność dźwięku z materiałem źródłowym. Świeci się na niebiesko, wskazując, że odtwarza plik MQA Studio, który został zatwierdzony w studiu przez artystę/producenta lub zweryfikowany przez właściciela praw autorskich. Nowy iFi Audio odtwarza Hi-Res True Native wszystkich formatów muzycznych: od MP3 do DSD256, PCM384 i DXD384. To właśnie obsługa "gęstych" plików audio jest główną różnicą pomiędzy nim a wcześniejszym modelem.
W pakiecie dostajemy nowy i ulepszony zegar o niskim jitterze oznacy lepszą wydajność o 20 dB. Zbalansowana konstrukcja dla stopnia analogowego - rzadka i niespotykana w tym przedziale cenowym - sprawia, że jest dość wyjątkowa i zapewnia najlepszą jakość dźwięku, zwykle spotykaną w droższych modelach. Wzmacniacz słuchawkowy ma PowerMatch - przełączany gain aby idealnie dopasować się do Twoich słuchawek.
iFi Audio Zen DAC V2 w Q21
W przypadku słuchawek IEM, zwykle o wysokiej czułości - wystarczy pozostawić PowerMatch na niższym ustawieniu, aby słuchać bez syczenia.
Słuchawki nauszne o stosunkowo niskiej impedancji wymagają większej mocy - wystarczy nacisnąć PowerMatch, aby zwiększyć poziom wysterowania. ZEN DAC V2 oferuje TrueBass . Ta zastrzeżona technologia to włączane "wzmocnienie basów" działające w domenie analogowej.
TrueBass wzmacnia basy, ale nie zagłusza średniego zakresu. Idealny do użytku z IEM lub słuchawkami otwartymi, w których często brakuje basu.
Wzmacniacz iFi Audio Zen Dac V2 jest już dostępny w salonie Q21. Wszyscy zainteresowani mogą go odsłuchać w salonie stacjonarnym. Urządzenie dostępne jest także w sklepie on-line z dostawą w 24 godziny (dni robocze) gratis. Sprawdź ofertę w sklepie on-line - https://www.q21.pl/ifi-audio-zen-dac-v2.html
Źródło: informacja prasowa Q21