s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Audio Pro SW-5

news |
niezdefiniowano - Audio Pro SW-5

Subwoofer Audio Pro SW-5 sprawdzi się tam, gdzie trzeba uzyskać mocny bas, ale na przeszkodzie staje niewielka ilość wolnego miejsca.

Rodzina niezwykle cenionych subwooferów stworzonych przez Audio Pro na przestrzeni ponad 40 lat poszerza się o nowy model – mniejszego brata SW-10 – przy czym słowo "mniejszy" odnosi się wyłącznie do kompaktowej obudowy głośnika. W rzeczywistości konstrukcja ta dostarcza potężny bas, który swoją mocą potrafi przewyższyć to, co oferuje wiele porównywalnych wielkością subwooferów.

Już od wielu lat sercem dźwięku Audio Pro jest niesamowity bas. Bas, który tworząc podstawę dla muzyki porusza ciało i przenika aż do kości. I właśnie SW-5 taki dźwięk zapewnia. Wystarczy podłączyć ten subwoofer do dowolnych głośników, zestawu stereo lub amplitunera kina domowego z wyjściem subwooferowym, aby się o tym przekonać.
Audio Pro SW-5
SW-5 jest nową generacją utytułowanego subwoofera Addon SUB. Najnowszy model wyposażony jest we wzmacniacz Class D o mocy 150 W, który zasila 203-milimetrowy przetwornik o dużej amplitudzie membrany. Model ten idealnie współpracuje z głośnikami Audio Pro, m.in. C5 oraz C10, a także wszystkimi innymi, które wyposażone są w wyjście SUB.
Audio Pro SW-5
Subwoofer Audio Pro SW-5 dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Nowy subwoofer pojawi się w ofercie producenta jeszcze w kwietniu br., a poglądowa cena detaliczna urządzenia wyniesie 1.399 zł.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan