s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audioengine w Polsce

news |
niezdefiniowano - Audioengine w Polsce

Firma Audioengine stawia na rozsądnie wycenione produkty, które brzmią świetnie, są łatwe w użyciu i sprawiają, że ludzie chcą codziennie słuchać muzyki.

Marka założona przez dwóch pasjonatów technologii i muzyki, którzy swoje doświadczenie zdobywali przez lata pracując dla takich marek jak; Harman, Apple, Gibson, Alesis i innych. Zakładając Audioengine przyświecało im szerzenie pasji jaką jest słuchanie muzyki, ale przede wszystkim stworzenie produktów, które będą dawać wiele emocji i satysfakcji przy zachowaniu optymalnej relacji jakości do ceny.

Podstawowymi produktami Audioengine są głośniki aktywne; kompleksowe systemy muzyczne, które umożliwiają bezprzewodowe (lub przewodowe) podłączenie wszystkich urządzeń w celu uzyskania doskonałego dźwięku stereo. Audioengine stara się projektować produkty, które wytrzymują próbę czasu i nie stają się przestarzałe po kilku ledwie latach. Firma skupia się na zapewnieniu klientom zupełnie wyjątkowych wrażeń słuchowych poprzez stopniowe i niezbędne aktualizacje swoich produktów.
Audioengine w Polsce
Audioengine oferuje pełną linię produktów, które zapewniają jakość dźwięku profesjonalnych monitorów studyjnych bezpośrednio w Twoim salonie, bez niedogodności związanych z urządzeniami stereo i niezdarnymi głośnikami pasywnymi. Proste i piękne, a jednocześnie wystarczająco wszechstronne, aby można je było wykorzystać w miejscu pracy jako głośniki komputerowe, na stojakach w salonie lub w zestawie kina domowego.
Audioengine w Polsce
Produkty zostały stworzone z myślą o dzisiejszym sposobie słuchania muzyki. Niezależnie od tego, czy planujesz przesyłać strumieniowo muzykę z telefonu, słuchać muzyki z laptopa, czy płyty z zabytkowego gramofonu. Audionengine projektuje innowacyjne systemy muzyczne, które współpracują ze wszystkimi urządzeniami i aplikacjami do przesyłania strumieniowego, bez względu na to, jak się łączysz i słuchasz.
Audioengine w Polsce
Ofertę firmy Audioengine uzupełnia linia akcesoriów, które mogą okazać się przydatne i wręcz niezastąpione w wielu sytuacjach. Jej produkty można kupić w sieciach sprzedaży: Media Expert, X-kom czy MP3Store. W tej ostatniej sieci można również przetestować produkty lub wypożyczyć do osobistych odsłuchów domowych.
Źródło: informacja prasowa MIP