hi-fi

B&O Beoplay HX

news |
niezdefiniowano - B&O Beoplay HX

Nowe słuchawki Bang & Olufsen to nietuzinkowe wzornictwo, potężny dźwięk z cyfrowym ANC oraz 35-godzin pracy bez ładowania baterii.

Bang & Olufsen ogłosił dziś wprowadzenie słuchawek Beoplay HX oferujacych potężne wrażenia dźwiękowe dzięki dwóm specjalnie zaprojektowanym 40-milimetrowym przetwornikom z magnesami neodymowymi i portami basowymi, które zapewniają optymalne odtwarzanie basów. Cztery dedykowane mikrofony zapewniają imponującą jakość rozmów dzięki zaawansowanej technologii kształtowania wiązki, podczas gdy optymalizacja pracy baterii zapewnia do 35 godzin czasu odtwarzania, co odpowiada pięciu dniom roboczym słuchania muzyki bez konieczności doładowywania baterii.

Dźwięk charakterystyczny dla Bang & Olufsen został dodatkowo wzmocniony dzięki ulepszonej emisji mowy, a wrażenia słuchowe są jeszcze lepsze i bardziej wciągające dzięki wprowadzeniu nowej generacji technologii Digital Adaptive Active Noise Cancellation, która eliminuje niepożądane hałasy bez pogorszenia jakości dźwięku.
B&O Beoplay HX
Ucieknij od codzienności dzięki otaczającemu dźwiękowi Beoplay HX, który przensi słuchacza do uczucia bycia na koncercie z muzyką ustawioną na pełną głośność. Za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Bang & Olufsen użytkownicy mogą łatwo zmieniać profile dźwiękowe, presety ANC, a także uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji bezpośrednio w wyrafinowanym interfejsie słuchawek.

Najwyższy komfort

Komfort jest niezbędny podczas noszenia słuchawek, a Beoplay HX zostały zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu. Lekka i wytrzymała, ergonomiczna konstrukcja zapewnia, że słuchawki mogą być noszone przez cały dzień w pełnym komforcie dla szerokiej gamy rozmiarów głowy. Dzieje się tak dzięki ulepszonemu pałąkowi, który posiada strefę odciążenia środkowego dla długotrwałego noszenia.
B&O Beoplay HX
Wykonane z autentycznych materiałów poduszki uszne są wykonane z miękkiej skóry jagnięcej, a materiał wewnętrzny składa się z pianki z pamięcią, która dopasowuje się do kształtu i krzywizn ucha, zapewniając najwyższy komfort. Górna część pałąka wykonana jest z bydlęcej skóry o gładkim ziarnie, podczas gdy dolna część pałąka pokryta jest dzianiną. Do słuchawek Beoplay HX dołączony jest dopasowany futerał z tkaniny, który chroni słuchawki i ich akcesoria podczas podróży.

Udoskonalona technologia

Aby jeszcze bardziej podnieść jakość słuchawek, Beoplay HX zostały stworzone tak, aby mogły osiągnąć do 35 godzin czasu odtwarzania, co czyni je jedną z wyróżniających się opcji na rynku. Oferuje szybką, mocną i stabilną łączność poprzez Bluetooth 5.1, Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair i Made for iPhone (MFi). Proces konfiguracji produktu jest wygodny zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Apple, co prowadzi do lepszej i bardziej bezproblemowej interakcji.
B&O Beoplay HX

Wzniosłe rzemiosło

Firma Bang & Olufsen, znana z wyrafinowanego skandynawskiego wzornictwa i kunsztu, wykorzystała najlepsze materiały do stworzenia najbardziej luksusowych słuchawek Beoplay HX, wykorzystując miękką skórę i polerowane aluminium, aby zapewnić estetykę, a także poprawić komfort, akustykę i trwałość. Suwaki ramion wykonane są z anodyzowanego, perłowego aluminium pochodzącego z recyklingu, z lekko szczotkowanym detalem w górnej części. Talerz wykonany jest z aluminium o diamentowym wykończeniu, umieszczony w polimerowej, malowanej strukturze z przetworzonego plastiku, tworząc kontrast pomiędzy naprzemiennym wrażeniem gładkości i matu.
B&O Beoplay HX

Specyfikacja B&O Beoplay HX

  • Wymiary (SxWxG): 195x200x52mm
  • Waga: 285g
  • Typ przetwornika: elektrodynamiczny z magnesami neodymowymi o średnicy 40 mm
  • Impedancja: 24 omy +/- 15%
  • Pasmo przenoszenia: 20-22.000 Hz
  • Czułość: 95 dB, 1 mW @1kHz
  • Kodeki dźwiękowe: aptXTM Adaptive, AAC, SBC
  • Mikrofony: 4 cyfrowe mikrofony MEMS
  • Czas pracy na baterii: do 35 godz. przy aktywnym Bluetooth
  • Czas ładowania: ok. 3 godz.

Dostępne w kolorach Black Anthracite, Sand i Timber, Beoplay HX posiadają globalną trzyletnią gwarancję po rejestracji, podkreślając jakość, jakiej klienci mogą oczekiwać kupując słuchawki Bang & Olufsen. Cena detliczna wynosi 2.199 złotych.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution