hi-fi

HiFiMan HE400se

news |
niezdefiniowano - HiFiMan HE400se

Nowe słuchawki HiFiMan HE400se oferują wygodę, wydajność i planarną jakość dźwięku w niespotykanej dotąd cenie.

HiFiMAN nie kazał nam długo czekać na kolejny model z wielokrotnie nagradzanej serii HE-400. Parę miesięcy po wprowadzeniu HE400i v. 2020, dostajemy jeszcze mocniejszą wersję – HE-400se, które kosztuje tyle samo co poprzednik.

Komfort wielogodzinnego słuchania

HE400se to audiofilskie słuchawki otwarte, stworzone do długich sesji odsłuchowych. Ulepszony, regulowany pałąk i jeszcze mniejsza waga (tylko 390 gramów), a do tego fazowane hybrydowe nauszniki, które zwiększają wydajność. Nawet w upalne dni HE400se nie nagrzewa się i zapewnia wielogodzinny komfort użytkowania.
HiFiMan HE400se

Technologia Stealth

Specjalnie zaprojektowany magnes Stealth odgrywa w HE-400se kluczową rolę. Technologia ta, zastosowana pierwszy raz w słuchawkach SUSVARA, w przeciwieństwie do tradycyjnych magnesów, umożliwia swobodny przepływ fal dźwiękowych, radykalnie zmniejszając ich turbulencję. Cała konstrukcja jest akustycznie przezroczysta, co znacząco minimalizuje dyfrakcję fal i zapewnia szczegółowe obrazowanie oraz spójność brzmienia.
HiFiMan HE400se

Dobre brzmienie niezależnie od warunków

HE-400se są nie tylko wygodne w noszeniu, ale także bardzo wytrzymałe. Przetworniki słuchawek chroni nowa obudowa, która zapewnia większą trwałość i ochronę nawet w trudnych warunkach pogodowych.
HiFiMan HE400se

Dają radę nawet solo

Wysoka czułość HE400se sprawia, że idealnie pasują do źródeł audio o niskiej mocy, takich jak smartfony lub tablety. Nawet bez podłączania zewnętrznego wzmacniacza słuchawki są w stanie uzyskać odpowiednie wysterowanie.
HiFiMan HE400se

Nie tylko dla wybrańców

Niewątpliwie jednak największą zaletą tego modelu jest jego niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Uzyskanie podobnej klasy dźwięku z tradycyjnego systemu stereo wymaga zazwyczaj większych nakładów finansowych.

Specyfikacja HiFiMan HE400se:

  • Przetworniki: Magnetostatyczne
  • Obudowa: Otwarta
  • Impedancja: 25Ohm
  • Skuteczność: 91dB
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000Hz
  • Długość kabla: 1,5m
  • Wtyki: 3,5mm mini jack, 6,3mm duży jack
  • Waga bez kabla: 390g

Słuchawki HiFiMan HE400se będa dostępne w sprzedaży od kwietnia. Ich cenę detaliczną ustalono na 749 złotych.
Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja