s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Bluesound Pulse Soundbar+

news |
niezdefiniowano - Bluesound Pulse Soundbar+

Soundbar nowej generacji zapewnia wciągający dźwięk 3D, wspiera Dolby Atmos i wyposażony jest w łatwy w użytkowaniu panel dotykowy.

Bluesound to uznany producent bezprzewodowych odtwarzaczy audio hi-res multiroom mający swoją siedzibę w Kanadzie. Właśnie zaprezentował on całkowicie nowy soundbar, który dopełnia niezwykle zaawansowany ekosystem tej marki. Pulse Soundbar+ jest wyrafinowanym urządzeniem audiofilskiej klasy, który usatysfakcjonuje nawet wymagających miłomśników domowej rozrywki. Oferowany jest w czarnej i białej wersji kolorystycznej i można go skonfigurować pod kątem szeregu zastosowań powiązanych z domową rozrywką. Aby ułatwić instalację, urządzenie dostarczane jest wraz z uchwytem ściennym, a także z dwoma nóżkami. Model Pulse Soundbar+ pojawi się w ofercie producenta już w kwietniu br.

Pulse Soundbar+ to systemowe rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla nieporęcznych amplitunerów AV. Idealnie mieści się pod nowoczesnymi telewizorami i może się pochwalić takimi rozwiązaniami, jak wsparcie Dolby Atmos, 24-bitowy dźwięk high-res, obsługa pełnozakresowego dźwięku wielokanałowego i multiroom oraz moc wyjściowa 120W.
Bluesound Pulse Soundbar+

Wsparcie Dolby Atmos

Całkowicie przeprojektowany tor dźwiękowy z zaawansowanym przetwarzaniem DSP teraz wspiera dźwięk 3D z Dolby Atmos. Oznacza to szerszą, wyższą i bardziej wciągającą scenę dźwiękową.

Otocz się dźwiękiem

Osiem audiofilskiej klasy przetworników odpowiada za 24-bitowe przetwarzanie dźwięku, dzieki czemu subwoofer jest w stanie dostarczyć m.in. głęboki i precyzyjny bas. Aby stworzyć urzekający pejzaż dźwiękowy dla muzyki, filmów, koncertów i gier Pulse Soundbar+ można sparować z subwooferem Pulse SUB+. A to nie wszystko. Wystarczy dodać parę głośników Pulse FLEX 2i jako tylnych kanałów, aby cieszyć się kompletnym systemem bezprzewodowym dostarczającym niesamowity dźwięk Dolby Surround.
Bluesound Pulse Soundbar+

Gotowy na każdy rodzaj rozrywki

Soundbar można połączyć praktycznie z dowolnym źródłem dźwięku za pomocą cyfrowych i analogowych, przewodowych i bezprzewodowych opcji połączeniowych. Telewizory, konsole do gier, muzyczne serwisy strumieniowe, laptopy i biblioteki muzyczne mogą zostać podłączone poprzez HDMI eARC, Apple AirPlay 2, dwukierunkowy Bluetooth aptX HD, TOSLINK, RCA, USB lub autorski system strumieniowania muzyki BluOS.

Mocniejszy, wydajniejszy

Zaprojektowany pod kątem pełnej wydajności, Pulse Soundbar+ wykorzystuje potężny, specjalnie opracowany czterordzeniowy układ ARM Cortex A53, który przetwarza dźwięk osiem razy szybciej niż poprzednie generacje urządzeń Bluesounda. W połączeniu z dwoma układami Wi-Fi, chroniącymi przez opóźnieniem sieci, ten flagowy układ gwarantuje doskonały, pozbawiony opóźnień dźwięk, nawet w wymagających rozwiązaniach ze świata gier.
Bluesound Pulse Soundbar+

Precyzyjna aplikacja

Nowo dodane przyciski dotykowe na przednim panelu zapewniają szybki dostęp do sterowania odtwarzaniem (start, pauza) i regulacji głośności. Wykorzystując smartfon lub tablet może łączyć się i synchronizować dźwięk do i z dowolnego pokoju w domu. Ponadto obsługa popularnych asystentów głosowych Google, Amazon i Apple pozwala sterować soundbarem bez użycia rąk.
Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli głośników Bluesound Pulse, projekt akustyczny i dostrajanie dźwięku przeprowadzone zostały w Kanadyjskim Narodowym Centrum Badawczym przez renomowany zespół projektantów i inżynierów firmy Lenbrook.
Bluesound Pulse Soundbar+

Najważniejsze cechy Bluesound Pulse Soundbar+:

  • Czterordzeniowy procesor DSP nowej generacji zapewnia wystarczającą moc i szybkość wymaganą dla najnowszych formatów dźwięku.
  • Sprawdzona i przetestowana platforma wzmacniacza zapewnia moc, która pozwala uzyskać doskonale kontrolowany, mocny i głęboki dźwięk.
  • Wiodący na świecie system hi-res multiroom precyzyjnie łączy soundbar Pulse Soundbar+ z innymi odtwarzaczami Bluesound poprzez aplikację BluOS.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan