hi-fi

Velodyne w Q21

news |
niezdefiniowano - Velodyne w Q21

Wielokrotnie nagradzane subwoofery marki Velodyne Acoustics w ofercie salonu Q21.

Firma Velodyne Acoustics to od 1983 roku producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji jednych z najlepszych subwooferów na rynku. Podczas tych prawie 40. lat jej produkty były wielokrotnie nagradzane przez ekspertów branży audio, audiofilów oraz wymagających entuzjastów kina domowego. Subwoofery Velodyne są doceniane przede wszystkim za innowacyjność, niezwykle restrykcyjne normy dotyczące jakości podzespołów oraz nadzwyczajne osiągi brzmieniowe.

Większość modeli subwooferów Velodyne umożliwia dopasowanie charakterystyki przetwarzania do pomieszczenia odsłuchowego, miejsca lokalizuje subwoofera oraz słuchacza. Gwarantuje to najwyższą jakość basu, jego kontrolę i szybkość. Dobry efekt uzyskuje się także w trudniejszych akustycznie pomieszczeniach. Wielopasmowa korekcja charakterystyki odbywa się w pełni automatycznie, wystarczy podłączyć mikrofon i włączyć sygnał testowy.
Obecnie w ofercie producenta znajdziemy sześć serii, które zaspokoją potrzeby zarówno początkujących entuzjastów muzyki i kina domowego, jak i posiadaczy najbardziej wyrafinowanych systemów stereo.
Firma Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje do salonu stacjonarnego oraz do sklepu on-line - https://www.q21.pl/manufacturer/velodyne
Źródło: informacja prasowa Q21