hi-fi

Peachtree Audio wybiera BluOS

news |
niezdefiniowano - Peachtree Audio wybiera BluOS

Peachtree Audio wzbogaca swoje produkty w strumieniową platformę hi-res audio multiroom BluOS.

Peachtree Audio, producent wysokiej klasy wzmacniaczy cenionych m.in. za swoje wzornictwo nawiązujące do stylistyki retro, oraz Lenbrook International, właściciel i twórca wiodącej na rynku platformy hi-res audio multiroom BluOS, ogłosiły nawiązanie globalnego partnerstwa, dzięki któremu platforma strumieniowąeniowa BlęOS stanie się częścią wprowadza.nych w przyszłości urządzeń Peachtree Audio.

"Z uwagą przyglądaliśmy się różnym opcjom, które pozwoliłyby nam wejść do coraz prężniej działającego świata multiroom audio", powiedział Andrew Clark, prezes Peachtree Audio. "Po kilku pierwszych próbach mieliśmy już pełen obraz możliwości platform i na tej podstawie wybraliśmy BluOS. To było jasne, że BluOS i Peachtree dzielą te same wartości wysokiej jakości dźwięku hi-res. Bogate doświadczenie BluOS – wliczając mnóstwo integracji i wsparcie dla różnych źródeł audio – daleko wykraczało poza to, co mogły zaoferować inne platformy".
BluOS jest wielokrotnie nagradzaną i opatentowaną, ale niezależną od innych marek platformą, dzięki czemu urządzenie kompatybilne z BluOS po podłączeniu do tej samej sieci Wi-Fi może udostępniać biblioteki muzyczne i listy odtwarzania, bez względu na markę głośnika lub komponentu audio. Dzięki dodaniu wielu partnerów produkujących urządzenia audio, miłośnicy muzyki będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy tradycyjnych produktów hi-fi i nowoczesnych modeli bezprzewodowych dostarczanych przez kilka międzynarodowych marek klasy premium, aby stworzyć bezprzewodowy system audio dla całego domu, który na dodatek nie godzi się na kompromisy w zakresie jakości dźwięku i pasuje do ich stylu życia.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan