s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pylon Audio Jasper 25 w Q21

news |
niezdefiniowano - Pylon Audio Jasper 25 w Q21

Flagowe podłogówki o polskim rodowodzie Pylon Audio Jasper 25 poszerzyły ofertę salonu Q21.

Głośniki zastosowane w konstrukcji zostały starannie wyselekcjonowane nie tylko pod względem parametrów technicznych ale również w serii subiektywnych testów. Środek i dół pasma odtwarza para 18cm midbasów z serii Revelator, nadając brzmieniu odpowiedniej skali, dużej kultury i plastyczności.

Wysokotonowiec posiada jedną z najlżejszych kopułek w swojej kategorii - jego ważący zaledwie 0,18g układ drgający odtwarza bez trudu najdrobniejsze niuanse struktur muzycznych wraz z koniecznym "pazurem".
Pylon Audio Jasper 25 w Q21
W zestawie głośnikowym Jasper 25 konstruktorzy odeszli od prostopadłościennych form - wygięte płaszczyzny redukują powstawanie wewnątrz obudowy fal stojących. Profilowana ścianka frontowa obudowy ma za zadanie nie tylko podniesienie wrażeń estetycznych i lekkości wizualnej konstrukcji ale przede wszystkim wyrównanie centrów akustycznych w najbardziej newralgicznej sekcji średniowysokotonowej. Działanie takie pomaga w uzyskaniu spójności tak ważnej dla realizmu znanego ze słuchania muzyki na żywo oraz ułatwia lokalizacje instrumentów na scenie.
Pylon Audio Jasper 25 w Q21
Jasper 25 to kwintesencja muzykalności, przestrzeni i głębi, z niespotykanym odwzorowaniem mikro i makrodetali nagrania, w eleganckiej i nowoczesnej formie. Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 20-50 m2.
Sprawdź ofertę w sklepie on-line - https://www.q21.pl/pylon-audio-jasper-25.html
INFO www.q21.pl