s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser HD 250BT

news |
niezdefiniowano - Sennheiser HD 250BT

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT dostarczają niezapomnianych muzycznych wrażeń dzięki zaawansowanym funkcjom w przystępnej cenie.

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT zapewniają ekscytujące wrażenia dźwiękowe z dynamicznym basem, nowoczesną łącznością Bluetooth i wytrzymałą konstrukcją. Wszystko to zostało stworzone, aby móc doświadczać najwspanialszych muzycznych wrażeń. Dzięki 25-godzinnej żywotności baterii i obsłudze zaawansowanych kodeków, nowy HD 250BT pozwala słuchaczom cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu i czasie.

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT są wyposażone w uznane przetworniki niemieckiego producenta. Obsługa wysokiej jakości kodeków audio, takich jak AAC i aptX, a także Bluetooth 5.0 zapewniają niezwykłą jakość bezprzewodowego dźwięku z dynamicznym basem, tak aby móc cieszyć się muzyką w ruchu w każdej chwili. Mobilna aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia użytkownikom dostosowanie wrażeń dźwiękowych do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie technologia audio aptX Low Latency doskonale synchronizuje dźwięk z toczącą się akcją na ekranie w trakcie oglądania filmów.
Sennheiser HD 250BT
Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki w drodze przez wiele godzin, oglądasz filmy czy odbierasz połączenia przez wbudowany mikrofon, wyjątkowa 25-godzinna żywotność baterii HD 250BT pozwala słuchawkom dotrzymywać kroku najbardziej aktywnym użytkownikom. Dzięki wytrzymałej konstrukcji oraz miękkim, izolującym od hałasu nausznikom i intuicyjnym elementom sterowania, słuchawki HD 250BT będą towarzyszyć w każdej życiowej przygodzie.
Sennheiser HD 250BT
Sennheiser HD 250BT będą dostępne na polskim rynku w styczniu 2021 w katalogowej cenie detalicznej 319 złotych.
Źródło: informacja prasowa Aplauz