hi-fi

KOLUMNY DALI FAZON SAT I SUBWOOFER DALI MOTIF SUB2

news |

Firma DALI zaprezentowała nowe lifestyle’owe kolumienki Fazon Sat, które sprawdzą się zarówno jako

Firma DALI zaprezentowała nowe lifestyle’owe kolumienki Fazon Sat, które sprawdzą się zarówno jako głośniki w systemie stereofonicznym, jak również jako uzupełnienie nowoczesnych płaskich telewizorów.
Fazon Sat to konstrukcja dwudrożna w obudowie zamkniętej, wyposażona w 4,5-calowy woofer z włókna drzewnego oraz 1,1-calowy tekstylny tweeter napędzany magnesem neodymowym. Przetworniki korzystają z tej samej technologii co wysokie modele serii Ikon i Mentor, mają impedancję 6Ω i posiadają pojedyncze zaciski głośnikowe. Elegancka i zaokrąglona obudowa to kombinacja aluminium pokrytego lakierem high gloss oraz materiału kompozytowego użytego na froncie, który pokryto warstewką gumy. Uchwyt ścienny z możliwością obrotu o 360 stopni zapewnia niezwykle elastyczną instalację i precyzyjne ustalenie dowolnego kąta, pod jakim będzie ustawiony głośnik. Jeżeli ktoś nie chce wieszać kolumienek na ścianie, może skorzystać z dostarczonych w komplecie wygodnych standów.
Idealnym uzupełnieniem kolumn Fazon Sat jest subwoofer Motif Sub2. Ma on bardzo kompaktowe wymiary (sześcian o boku ok. 26cm). W tak niewielkiej obudowie konstruktorom udało się zmieścić dwa 6,5-calowe przetworniki i wydajny wzmacniacz o mocy 100W. Aby ułatwić umiejscowienie suba, wszystkie złącza i regulatory schowano na tylnej ściance obudowy.
Kolumny są dostępne w kolorach czarnym i białym. Ceny: 995zł (za sztukę Fazon Sat), 2.195zł (Motif Sub2).
INFO www.horn.pl