s-e-r-v-e-r-a-d-s

wszystkie

KOLUMNY DALI FAZON SAT I SUBWOOFER DALI MOTIF SUB2

news

Firma DALI zaprezentowała nowe lifestyle’owe kolumienki Fazon Sat, które sprawdzą się zarówno jako

Firma DALI zaprezentowała nowe lifestyle’owe kolumienki Fazon Sat, które sprawdzą się zarówno jako głośniki w systemie stereofonicznym, jak również jako uzupełnienie nowoczesnych płaskich telewizorów.
Fazon Sat to konstrukcja dwudrożna w obudowie zamkniętej, wyposażona w 4,5-calowy woofer z włókna drzewnego oraz 1,1-calowy tekstylny tweeter napędzany magnesem neodymowym. Przetworniki korzystają z tej samej technologii co wysokie modele serii Ikon i Mentor, mają impedancję 6Ω i posiadają pojedyncze zaciski głośnikowe. Elegancka i zaokrąglona obudowa to kombinacja aluminium pokrytego lakierem high gloss oraz materiału kompozytowego użytego na froncie, który pokryto warstewką gumy. Uchwyt ścienny z możliwością obrotu o 360 stopni zapewnia niezwykle elastyczną instalację i precyzyjne ustalenie dowolnego kąta, pod jakim będzie ustawiony głośnik. Jeżeli ktoś nie chce wieszać kolumienek na ścianie, może skorzystać z dostarczonych w komplecie wygodnych standów.
Idealnym uzupełnieniem kolumn Fazon Sat jest subwoofer Motif Sub2. Ma on bardzo kompaktowe wymiary (sześcian o boku ok. 26cm). W tak niewielkiej obudowie konstruktorom udało się zmieścić dwa 6,5-calowe przetworniki i wydajny wzmacniacz o mocy 100W. Aby ułatwić umiejscowienie suba, wszystkie złącza i regulatory schowano na tylnej ściance obudowy.
Kolumny są dostępne w kolorach czarnym i białym. Ceny: 995zł (za sztukę Fazon Sat), 2.195zł (Motif Sub2).
INFO www.horn.pl